Руслан Павленко , 30 октября 2007 в 13:21 0

Олег Скрипка випустить платівку до дня Української Армії

До уваги патріотів! Музичне видавництво «Країна Мрій» з Олегом Скрипкою на чолі анонсувало випуск платівки-збірки «Українська Героїчна Пісня».

Як повідомили представники співака збірник «Українська Героїчна Пісня» охоплює історичні пісні наших військовиків, які позатим встигли стати вже народними: козацькі, січових стрільців, партизанські, повстанські. Кілька доробків на кружальці будуть авторськими, складеними у наші дні, однак Скрипка завірив, що вони зовсім не порушують тематичної цілісності збірки, а лише підтверджують, що попри всі негаразди нам вдалося-таки зберегти родовідний зв’язок поколінь.

Задум належить відомому львівському правознавцю та шанувальнику Української історії Сидору Кізіну. Олег Скрипка, взяв на себе творчу частину цього втілення.

«Давно вже мріялося про такий диск, – заявив Скрипка, – У нашому пісенному спадку повно пісень, які возвеличують взірці рідного високого бойового духу, самовідданості, лицарства. І дуже вже кортіло ті пісні подати сучасно. Хотілося подивитися, як вони [співанки] забринять за допомогою теперішніх підходів до виконання та технічних можливостей. Вийшло навіть дуже гарно».

Власне, «Українська Героїчна Пісня» і є спробою такої модернової подачі. Всього платівка матиме півтора десятка награнь зокрема від гуртів ВВ, Тартак, Мандри, ДримбаДаДзиґа, Тараса Чубая та инших. Випустити збірку намічено на 6 грудня ц.р. – до Дня Збройних Сил України.

альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Олег Скрипка

Руслан Павленко , 30 октября 2007 в 13:02 0

Группа СКАЙ говорит о ином звучании в новом альбоме

Полтора года назад группа "СКАЙ" выпустила первый альбом. Назывался он "Те, що треба". Отыграв полтора года с песнями «Тебе це може вбити», «Ремікс», «Те, що треба» музыканты решили обновиться. Завтра (31 октября) в клубе "Оазис" они расскажут о новом альбоме «Планета С.К.А.Й.».

Пару удачных песен оттуда мы уже слышали - «Як мене звати» та «Best друг». Что представляют собой остальные - просто музматериал для заполнения свободного места на диске или более-менее симпатичные песни узнаем завтра. "В новому альбомі Ви почуєте дещо інший "С.К.А.Й." - заявлено в презентации.

Обещают формат живого концерта, но мне слово формат кажется страшным.

Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Група «С.К.А.Й.» («СКАЙ»)

Руслан Павленко , 29 октября 2007 в 18:10 2

Ани Лорак - 15

Оказывается Ани Лорак уже 15 лет на сцене. Можно сказать - ветеран!, хотя смотрится очень даже ничего. Не все песни мне нравятся, хотя, помню, одну долго про себя пел, пока не узнал, что это Ани Лорак.

15 лет на эстраде и кто-то готов подводить итоги. Каролина с Черновцов, маленькая девочка подросток таки долетела до середины своей сольной карьеры. Хотя почему до средины? Может это вовсе не средина, а треть, или четверть. Кто это может знать наверняка?

24 октября в клубе "Оазис" она презентовала свой новый юбилейный альбом - под таким же названием - "15".

При всех своих талантах и потрясающей внешности Лорак напоминает мне цветок, который забронзовел, не успев до конца распуститься. И вот эта незавершенность песенного этапа жизни ощущалась еще год назад. Сегодня Каролина пошла вперед. Но есть ли реальные сдвиги? - послушаем, посмотрим. 

Ани Лорак (Ani Lorak, Кароліна Куєк), альбом, сингл, запись, новая песня, трек

Руслан Павленко , 29 октября 2007 в 17:01 0

В Бобриці гуляли Покрову

Вперше був у селі на етнічному фестивалі. Село Бобриця, що в передмісті Києва, приймало на день села етнічні гурти. Було холоднувато, і місцеві жителі більше сиділи по палаткам з шашликами. Їм явно не хватало чогось сучаснішого, проте дехто з них залюбки станцював з запальними гостями. Першими увечері "палили" хлопці з гурту "Рутенія".

Фото звезд и знаменитостей, «Рутенія», Етніка, этника, фолк

Руслан Павленко , 29 октября 2007 в 09:53 0

Бондарчук - мега звезда

Не пойму, почему у Бондарчука на всех звездных фотках открытый рот. Он что думает, что все мужчины мачо носом не дышат? Хуже если так думают и его продюсеры :)

Фото звезд и знаменитостей, Василий Бондарчук (Вася, «Бонд» / Bondarchuk)

Дмитрий Павленко , 3 октября 2007 в 21:46 0

Как молоды мы были... (Часть 2)

Как молоды мы были, как искренне любили, как верили в себя... Фото →

Небо

Дмитрий Павленко , 2 октября 2007 в 23:28 0

Как молоды мы были...

Как молоды мы были, как искренне любили, как верили в себя... Фото →

Небо

Руслан Павленко , 2 октября 2007 в 00:23 0

Дмитрий

Дмитрий

Небо

Владимир Владимиров , 23 марта 2006 в 10:27 0

Эротика на грани искусства

Как всегда с опозданием, но все, же и до наших экранов добралась одна из сенсаций международного кинематографа - фильм "Эрос". Перейти к посту →

Кинопремьеры, новые фильмы, Фильм "Эрос", Вонг Кар-Вай (Vong Kar-Vay), Стивен Содерберг (Steven Soderbergh), Микеланджело Антониони (Michelangelo Antonioni)