«Gorchitza Live Project» (группа «Горчица»)

дуэт Алексея Gorchitza и вокалистки Аllois.

Дмитрий Павленко , 23 апреля 2008 в 07:46

«Gorchitza Live Project» презентували свій перший альбом «Highlights»

18 квітня відбулася презентація першого альбому «Gorchitza Live Project» «Highlights». Вечірка проходила у клубі «Царь» у творчій та легкій атмосфері…

Що таке Highlights? У перекладі з англійської це «основні моменти», «те, що на першому плані», «яскраво висвітлене»… «Gorchitza Live Project» – це подія української електронної сцени, а їх «первісток» «Highlights» – це альбом легкої, прозорої музики, що створена насамперед заради себе самої… Це «річ у собі», що може підняти настрій будь-кому, хто з нею зустрінеться. «Організувати» таку зустріч відтепер дуже просто, тому що є альбом Highlights, який можна придбати у будь-якому музичному магазині країни.

У березні цього року лейбл Lavina Music підписав контракт з «Gorchitza Live Project». Лейбл раніше співпрацював з французькими електронними командами, але електронний проект «вітчизняного виробництва» для Lavina Music – це вперше. Саме тому дебютний альбом «Gorchitza Live Project» – це особлива подія як для самого проекту, так і для лейблу Lavina Music.

«Gorchitza Live Project»: «Highlights – це підсумок цілого року нашої праці. Ми дуже раді бачити всіх, кому не байдужа наша творчість. Дуже приємно писати музику, під яку танцюють і радіють. Це наша перша платівка, і поки вона успішно продається, ми будемо працювати над наступною».

Концерту «Gorchitza Live Project» передувала прес-конференція, протягом якої учасники проекту, а також засновник та генеральний директор Lavina Music Едуард Клім розповіли про всі «основні моменти», що стосуються «Highlights» та співпраці лейблу з «Gorchitza Live Project».

Едуард Клім, генеральний директор Lavina Music: «Gorchitza Live Project» неочікувано з’явились та стрімко увірвались на український музичний ринок. І їх вже закономірно можна вважати найуспішнішою українською електронною командою. Це якісний музичний матеріал європейського рівня, і мені дуже приємно, що найближчим часом Lavina Music зможе представити цю музику європейському слухачу».

Після прес-конференції чарівна вокалістка «Gorchitza Live Project» Allois виконала композиції з «Highlights» – серед них були як загальновідомі хіти – «One New Message», «Kiss Me Loneliness», «Time Is Right», – так і пісні, ще невідомі широкому загалу. Презентація продовжилася виступом електронної групи Tomato Jaws та відомих DJ’їв Expert та Космос, що працювали над реміксами для «Gorchitza Live Project».

Вечірку-презентацію відвідали гурт С.К.А.Й, Світлана Лобода, Микола Рогуцький, Ірена Карпа, DJ Major, Stereoliza, Лілія Літковська, Юлія Войс, музиканти з «Другої ріки», режисер Семен Горов, письменник Антон Фріндлянд та багато інших.

«Gorchitza Live Project» сміливо будують творчі плани: їх нинішній успіх – це лише початок, а «Highlights» – доказ того, що в української електронної музики яскраве майбутнє.

Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Група «С.К.А.Й.» («СКАЙ»), Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Юлия Войс, Lavina music, Светлана Лобода (Svetlana Loboda), Семен Горов, Эдуард Клим (Едуард Клім), Группа «Стереолиза», Лилия Литковская (Litkovskaya), Група «Друга ріка», Ирена (Ирэна) Карпа, «Gorchitza Live Project» (группа «Горчица»), Николай Рогуцкий

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю