«OT VINTA» (От винта)

Дмитрий Павленко , 19 июля 2009 в 22:03

«Ot Vinta» запишуть кавери пісень «Васі клабу»

До нового альбому Ot Vinta «Потом і кров’ю» увійдуть дві кавер-версії пісень гурту «Вася club». Ідея додати ці бонуси до платівки виникла після участі «гвинтів» у концерті пам’яті засновника «Васі клабу» - Василя Гонтарського - якому 10 липня мало б виповнитися 45 років.

Благодійний концерт відбувся 11 липня в Києві і для цієї події «украбіли» зробили власні переробки треків «Шіді-Ріді» та «Ла-ла-ла». «Пісні «Васі клабу» нам дуже підходять за настроєм. Чесно кажучи, було важко зупинитися на якихось двох композиціях, - розповідає фронтмен Ot Vinta Юрій Журавель. – Тому ледь не до останнього дня ми займались вибором речей, і на концерті навіть довелося мати шпаргалку з текстом, на всякий випадок. Але все це не завадило нам донести до публіки зміст цих пісень з нашим драйвом».

«Гвинтівське» виконання «Шіді-Ріді» та «Ла-ла-ла» сподобалося не тільки публіці, а й музикантам «Васі клабу» та їхньому промоутеру Павлові Гармашовую. Власне Павло, як правовласник пісень Василя Гонтарського, і запропонував зафіксувати ці кавер-версії в студії та видати при нагоді.

Ot Vinta планують випустити «Потом і кров’ю» восени, наразі триває запис платівки.

Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Концерты, шоу, представления, «OT VINTA» (От винта)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю