группа «Haddaway»

Дмитрий Павленко , 14 января 2008 в 22:28

Воскресіння мерців «Диско» завершилось пустим залом

по матеріалам газети "Хрещатик"

У суботу в Палаці спорту відгриміли хіти минулого століття у концерті "Диско премія-2008". На одній сцені свої композиції виконали як вітчизняні легенди естради Ані Лорак, Віктор Павлік та гурт "Грін Грей", так і гості столиці Богдан Титомир, групи Culture Beat, Rednex і Haddaway. Під знайомі мелодії нечисленні глядачі концерту змогли вдосталь натанцюватися.

У суботу на сцені київського Палацу спорту відбувся концерт “Диско премія-2008”. Чи то свята розморили київських меломанів, чи музика 1990-х залишилася у минулому сторіччі, та виступ музичних кумирів “Дископремія” ледве зібрав третину залу. Публіку розігрівали відомими хітами у виконанні молодих груп.

Дівчата проекту “А.Р.М.І.Я.” заспівали Sexual Revolution (Army of Lovers), молодий співак Кирил Туриченко нагадав ранню творчість Джона Бон Джові композицією I will always love you. Тандем Queen$&New’z’cool пішов ще далі: перекладений Gangster’s Paradise репера Coolio в їхній інтерпретації став “Бандитським раєм”. І на завершення хлопчачий бенд “Авіатор” презентував You are in the army now рок-легенди Status Quo. В цей час публіка переважно заправлялася пивом у холах Палацу спорту.

У другій частині концерту вже виступали з власними хітами. “Український Таркан” Віктор Павлік порадував глядачів старими композиціями, а Ані Лорак переспівала You simply the best Тіни Тернер. Ентузіазм молодої публіки явно зріс під давні композиції “Грін Грею” — “Аргументы и факты”, “Мазафака” та “Под дождем”.

Нарешті на сцені з’явилася легенда 1990-х — гурт Culture Beat. Їхня композиція Mr. Vain і досі залишається символом техномузики тих років. Під час Tell Mе What You Want Кім Сендерс стрибками запалила натовп, який поєднався в танцювальному екстазі. “Kiev you are so great really”,— підлизувалися музиканти до публіки.

Гість із Росії Богдан Титомир, він же ді-джей Бо, до виступу підготувався ґрунтовно: на сцену виїхав на електричному скутері у супроводі шоу-балету. Його давні хіти “Делай, как я”, “Секс-машина” та “Ерунда”, а також нові композиції “Шлюшки” і “Космическую заю” публіка сприйняла прохолодно.

Марно Бо вигукував: “Не соромтеся- розпрягайтеся” та тиснув: “Ви що, не любите модний музон?”.

Навіть заклик до вищих сил та зухвалий відеоряд з оголеними дівчатами не розворушили киян. Так що, як він воскрес, так він і пішов у забуття.

Старий забутий стиль кантрі продемонстрували американські ковбої — гурт Rednex. І хоч до Києва музиканти Rednex приїхали вперше, їх зустріли так тепло, що пообіцяли повернутися.

Завершили “Диско премію-2008” хедлайнери концерту — група Haddaway. Їхні пісні What is love?, Rock my heart та I miss you пригадали навіть ті, хто жодного разу не чув назви гурту.

“Ми робили музику 1990-х. Я, Ерос Рамазотті та Джордж Майкл”,— впевнено заявив вокаліст Нестер Александер Хедевей.

Як з’ясувалося, співак знає Україну давно.

“Брати Кличко — мої близькі друзі”,— зізнався Нестер Хедевей.— “Ми познайомилися ще в Німеччині. А в Україні я вже вп’яте. Бував у Ялті, Одесі”.

Оскільки початок концерту традиційно затримався, об одинадцятій люди вже потихеньку розходилися, так і не дослухавши виступу Haddaway.

Ани Лорак (Ani Lorak, Кароліна Куєк), Группа «А.Р.М.И.Я.» («Армия»), Концерты, шоу, представления, Wladimir Klitschko (Vladimir Klichko, Владимир Кличко), Виктор Павлик, Богдан Титомир, Кирилл Туриченко, «Грин Грей», «Green Grey», Братья Владимир и Виталий Кличко, гурт «Rednex», группа «Haddaway», гурт «Culture Beat»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю