Дмитрий Павленко , 14 января 2010 в 14:58

АНАСТАСІЯ ПЛІС І «45ЕН» влаштовують велику прем’єру в столичній «КІНОПАНОРАМІ»

23 січня популярна інді-група «45ЕН» влаштовує великий сольний концерт у столичній «Кінопанорамі». «45ЕН» представлять свій новий відеокліп на пісню «Я Іду До Тебе». Режисерами того мультиплікаційного кліпу виступили учасники групи Семен Казаков та Єгор Погрєбняк. Виступ «45ЕН» стане першим у Києві після тривалої перерви, що була викликана участю вокалістки групи Анастасії Пліс в третій українській «Фабриці Зірок».

Група «дівчини, що співає серцем» (як нарекли Анастасію Пліс учасники «Фабрики Зірок - 3») вперше на великій київській сцені представить свою повноцінну концертну програму, в яку увійшли як добре знані пісні, так і новинки, що жодного разу не виконувалися на публіці.

«Останнім часом нам постійно та всюди задають лише одне запитання – а чи змінилася Анастасія Пліс після участі у «Фабриці Зірок». Від цього питання ми вже трохи втомилися, і як на мою думку, концерт 23 січня стане найкращою відповіддю на всі запитання як прихильників, так і журналістів» - розповідає гітарист групи «45ЕН» Єгор Погрєбняк .

Поки Анастасія Пліс брала участь у «Фабриці Зірок - 3», Семен Казаков та Єгор Погрєбняк час, що звільнився від концертів присвятили створенню кліпу на пісню «Я Іду До Тебе», що мала успіх не лише на концертах, а також в ефірі радіостанцій.

«Сценарій кліпу було написано давно, однак постійно бракувало часу для його втілення. Восени ми нарешті взялися за справу, та відважилися самотужки створити кліп. В результаті вийшла досить цікава музична анімація, яку ми вперше представимо під час виступу в «Кінопанорамі» - каже режисер кліпу та клавішник «45ЕН» Семен Казаков.

23 січня на прихильників групи «45ЕН» чекатиме кілька сюрпризів, так гостем концерту стане Віталій Чірва, з яким Анастасія Пліс подружилася під час «Фабрики Зірок-3».

Найближчі непопсові події Києва:

14 січня – клуб 44 – сольний концерт групи CoMaha – презентація нової програми «Слушай свои мысли»

21 січня - клуб Docker’s ABC – SЮR Band та Вперше Чую - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ.

23 січня – кінотеатр Кінопанорама – великий сольний концерт групи «45ЕН»

26 січня – клуб 44 – LЮК - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».

Фото: Світлана Котляревська

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Фабрика звезд (Фабрика Зірок), Группа «Lюк» (Люк, Lюk / проект Маlюk), Анонси, афіша, запрошення, «CoMaha», «45ЕН», «SЮR Band», «VПЕРШЕ ЧУЮ» («Вперше Чую»), Анастасия Плис (Анастасія Пліс), Мария Хмелева (Марія Хмельова)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю