Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Ольга Єрмак , 7 октября 2013 в 08:36

БИ-2, Гліб Самойлов і Bajinda behind the enemy lines представили пісню «Дрожь» із «Нечётного воина 3»

БИ-2, Гліб Самойлов та Bajinda behind the enemy lines представили спільну роботу в рамках проекту «Нечётный воин 3» − пісню «Дрожь». Новий сингл є однією з 27 композицій на двох дисках третьої платівки сайд-проекту БИ-2, яка вийшла 13 травня.

Спочатку лідери БИ-2 – продюсери проекту «Нечётный воин» − не збиралися брати участь у створенні пісні, але Гліб Самойлов таки наполіг, щоб Льова і Шура записали свої голоси для приспіву.

«Так вийшло, що там планувався ще один куплет, але текст так і не був написаний, − розповідає Шура БИ-2. – Тому ми подумали, що було б непогано переметнути цю історію на англійську мову. Подзвонили чудовому самарському гурту Bajinda behind the enemy lines, хлопці придумали свій текст, і вийшла така цікава пісня».

У роботі над «Нечётным воином 3» об'єдналися майже всі частини світу: Росія, Англія, Австралія, Ізраїль і США. Альбом вийшов у світ завдяки колективному фінансуванню на порталі planeta.ru. Кожен із випусків «Нечётного воина» − данина певній естетиці і цього разу темою оформлення стали 1980-ті і стилістика культової кіносаги «Зоряні війни». Крім синглу «Дрожь» проекту «Нечётный воин 3» були представлені пісні «Далеко» (Найк Борзов + Лінда) і «Ты и я» (Е. Шклярський + Н. Полева + М. Єфремов + БИ-2), «Касаясь земли» (БИ-2, Найк Борзов і Ренарс Кауперс). Альбом за участі плеяди талановитих артистів як і раніше можна послухати на Яндекс. Музыка і придбати на iTunes.

«Дрожь» (Глеб Самойлов + БИ-2 + Bajinda behind the enemy lines):

[url=http://www.youtube.com/watch?v=nMqtBnpBpWg&list=PLPKFnWFXcrUlh3EE0bU8lIz-VyoWs-kPx&index=4]youtube.com/watch?v=nMqtBnpBpWg&list=PLPKFnWFXcrUlh3EE0bU8lIz-VyoWs-kPx&index=4[/url]

Альбом «Нечётный воин 3»: music.yandex.ru/album/1133827

Більше про проект: bdva.ru | b2band.livejournal.com

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю