Концерты, шоу, представления

Дмитрий Павленко , 14 сентября 2009 в 20:14

Брати Карамазови та ДДТ ввязалися в бій... за МИР

1 листопада в українській столиці стартує масштабний соціально-культурний проект МИР, ініціаторами якого стали легендарні рок-музиканти Олег Карамазов (Брати Карамазови, Україна) і Юрій Шевчук (ДДТ, Росія).

«МИР» став логічним продовженням антивоєнних концертів «Не стріляй!», організованих Олегом Карамазовим і Юрієм Шевчуком одразу після кавказького військового конфікту в серпні 2008 року.

Брати Карамазови, ДДТ і Ніно Катамадзе зібрали на двох антивоєнних концертах в Москві і Санкт-Петербурзі 42 тисячі глядачів. У контексті сучасних військових, етнічних і релігійних конфліктів Міжнародна громадська організація «День Хрещення Русі», провідні вчені, спортсмени та музиканти, що беруть участь в проекті «МИР» ставлять собі за мету всебічну популяризацію в сучасному суспільстві ідей милосердія та толерантності.

З листопада 2009 і по вересень 2010 року міжнародний соціалльно-культурній проект «МИР» проведе серію масштабних музичних, просвітницьких і добродійних акцій в Україні, Росії, Німеччині таі Ізраїлі.

1 листопада 2009 року «МИР» стартує в українській столиці з великого концерту легендарних Братів Карамазових, ДДТ і трьох молодих українських рок-груп. Компанію легендарним рокерам будуть вибирати самі меломани під час відкритого інтернету-голосування, яке відбуватиметься з 1 по 15 жовтня на офіційному сайті проекту МИР www.dkr.kiev.ua

На початку жовтня Олег Карамазов і Юрій Шевчук дадуть в Києві пресс-конференцію на якій обнародують плани та деталі проекту МИР.

Умови участі у відбірковому конкурсі проекту МИР

Для участі у відбірковому конкурсі проекту МИР запрошуються українські групи, що грають авторську музику.

Проект МИР не має мовних, територіальних, расових і національних обмежень.

Претенденти на участь в конкурсі мають поділяти ідеї проекту МИР, творчість музикантів-претендентів не повинна мати нічого спільного з насильством та агресією.

Для участі в конкурсі претендентам слід надати демо-диск, який має містити типову анкету претендента в електронному вигляді, три авторські пісні, три фото групи.

Демо-диск необхідно направити кур'єрською поштою за адресою: Україна, 03041, м. Київ, вул. Полковника Затевахина, 14, проект МИР.

Заявки з демо-дисками приймаються з 15 вересня до 30 вересня 2009 року. 1 жовтня 2009 року оргкомітет фестивалю на основі вивчення фонограм і анкет обнародує десятку претендентів-фіналістів. З 1 по 15 жовтня на офіційному сайті проекту МИР www.dkr.kiev.ua з числа десяти фіналістів-претендентів інтернет-аудиторія відкритим інтернетом-голосуванням визначить три українські групи, які візьмуть участь в київському концерті проекту СВІТ, який відбудеться 1 листопада 2009 року в Палаці Спорту.

Анкета претендента на участь в проекті МИР

Анкета претендента на участие в проекте МИР

Назва групи/Название группы

Склад групи (ім’я, прізвище, функція)/

Состав группы (имя, фамилия, функция)

Чому ви вирішили взяти участь в проекті МИР?/ Что вас побудило принять участие в проекте МИР?

Ваше відео в інтернеті/Ваше видео в интернете

Ваше аудіо в інтернеті/Ваше аудио в интернете

Ваш офіційний сайт/Ваш официальный сайт

Ваші контакти (ім’я, прізвище, телефон, email)/Ваши контакты (имя, фамилия, телефон, email)

* Увага! Всі поля обов’язкові для заповнення! Внимание! Все поля обязательны для заполнения!!!

День Хрещення Русі. Гала-концерт. Київ, 2008. Брати Карамазови

День Хрещення Русі. Гала-концерт. Київ, 2008. Брати Карамазови

День Хрещення Русі. Гала-концерт. Київ, 2008. ДДТ

День Хрещення Русі. Гала-концерт. Київ, 2008. ДДТ
Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Конкурсы, соревнования, награды, Анонси, афіша, запрошення, Юрий Шевчук, «ДДТ», Нино Катамадзе, «Братья Карамазовы», Олег Карамазов

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю