Дитячий фестиваль-конкурс «Міні світ краси України»

Александров Игорь , 1 июля 2012 в 14:03

Cьомий фестиваль-конкурс «Міні світ краси України 2012»

27 червня торгова марка та дитяча модельна агенція ТМ Step by Step зустріла у Чернівцях 21 красуню з усієї країни на сьомий фестиваль-конкурс «Міні світ краси України 2012».

Майбутні принцеси та маленькі королеви 2012 року перебували на Буковині протягом семи днів: окрім репетицій 1 червня дівчата завітали до Ратуші, де обмінювались подарунками які кожна з них привезла від свого міста подарунок, та на згадку також отримали сувеніри з символікою міста Чернівці, а у неділю 27 травня відбувся вечір знайомств учасниць та організаторів конкурсу, де красуні також обмінювались подаруночками та бажали одна одній успіхів, гарного настрою та звісно перемоги.

Організатори подбали і про екскурсійну та розважальні програми, зокрема у торгівельно-розважальному комплексі «Депот», де дівчата весело провели час ввечері 1 червня, а вдень гуляли містом Чернівці та фотографувалися біля визначних місць. Щодня красуні від 4 до 15 років проводили репетиції по 6-7 годин, вивчали всі хореографічні постановки, дефіле, декламували свої представлення у віршованій формі.

Окрім загальних виходів, усі учасниці за три дні до фіналу конкурсу продемонстрували свої творчі номери. Кращою у номінації «Талант» визнано Дарію Ковтонюк з міста Рівне.

Сцена, світло, декорації, піротехнічні ефекти, неперевершені костюми, зіркове журі…

Глядачів потішив виступ вже знаних не тільки в Україні красунь і талановитих сестричок – Вікторії та Анастасії Петрик. Гурт «Ва-Банк» також подарував кілька пісень та зірвав овації. Справжнім святом став виступ відомого в країнах Європи співака та композитора Олега Винника, який завітав у Чернівці на прохання організаторів та спеціально прилетів з Берліну, щоб прийняти участь у цьому творчому заході.

До складу журі цього року увійшли:

- учасник олімпійських ігор, 17-ти разовий чемпіон України Роман Вірастюк;

- Пані Прикарпаття, Перша віце пані України Ірина Вірастюк;

- хореограф, учасниця проекту «Танці з зірками» Ілона Клешніна;

- відомий український дизайнер весільного та вечірнього вбрання Наталія Таушер;

- резидент Московського та Білоруського тижнів моди, дизайнер Санатан;

- солісти гурту «Ва-банк» Микола Коваль та Тарас Копил;

- головний редактор журналу «Кідз UA» Лілія Свириденко;

- організатор всеукраїнських конкурсів краси Анжеліка Чорноморець;

- співак, композитор, автор пісень – Олег Винник.

Дитяче свят о краси і талантів не обходиться без підтримки дорослих, яким не байдужий культурний розвиток дітей - майбутнього України. І цього разу фестиваль-конкурс Міні світ краси України 2012» відбувся за підтримки секретаря Чернівецької міськради Віталія Михайлішина, начальника управління у справах сім»ї, молоді та спорту ОДА - Олександра Довганича , неодноразового генерального спонсора фестивалю будівельної фірми «Житлобуд», Генерального партнера ПАТ «Апекс-Банк», офіційного партнера Туроператора Мавіді.

Переможцями у трьох вікових категоріях стали :

5-7 років Гран-прі – Дар'я Волк, Харків

Маленька Принцеса України – Кароліна Паранюк, Івано-Франківськ

8-10 років Гран-прі – Анастасія Сиротюк, Рівне

Принцеса України – Даніела Козак, Чернівці

11-15 років Гран-прі – Дарина Міщенко, Ізмаїл

Маленька Королева України – Анастасія Ілащук, Чернівці

Глядацькі симпатії – Христина Аветисян, Дніпропетровськ

Наш сайт: www.stepbystep.in.ua

Фото звезд и знаменитостей, Черновцы (Чернівці), группа «Va-Bank» («Ва-Банк», «Ва Банк»), Конкурс красоты, конкурси краси, Лилия Свириденко, Николай Коваль, Фото детей, Натали Таушер (Наталья, Natalia Tausher), Виктория Петрик (Вика), Sanatan (Санатан), Илона Клешнина, Олег Винник (Oleg Vynnyk), Роман Вирастюк, Тарас Копыл, смотреть, скачать телепередачу, телевыступление, Дитячий фестиваль-конкурс «Міні світ краси України», Ірина Вірастюк (Ирина Вирастюк), Анастасия Петрик, Анжеліка Чорноморець

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю