Даніела КІШ

Компания "Квартал-Концерт" , 12 января 2012 в 20:10

Даніела КІШ - молода ужгородська співачка

Даніела Кіш народилася 26 червня 1993р. в місті Ужгород (Закарпаття)

Перші прояви співу прорізались ще у дитячому садку. У школі співала у хорі і була солісткою ансамблю. Займатись вокалом професійно почала у 11 років. Першим і основним здобутком у розвитку Даніели стала перемога на фестивалі "Закарпатський едельвейс-2007", де вона отримала свою першу премію в номінації "вокал". З тих пір вона брала участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де стала лауреатом: "Жемчужина Юга-Одеса (1 премія), "Пісенний вернісаж" - Київ (1 премія), "Вечори над латорицею" (1 премія), "Grande prize Eurasia" (3 премія), "Веселка над тисою", "Червона Рута", "Children's Eurostar", "Зореграй" тощо.

Наразі є солісткою продюсерського центру Закарпатського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

Даніела активно бере участь у всіх обласних та місцевих концертах, благодійних акціях ("Серце до серця" – була волонтером)

Навчається у Закарпатському державному університеті на юридичному факультеті.

Даніела називає себе меломаном, адже музика, яку вона слухає є дійсно дуже різноманітною та й сама вона полюбляє пробувати себе у різних жанрах, та найбільше, як вона сама зазначила, серце лине саме до джазу!

Її репертуар може порадувати будь-якого слухача, адже серед пісень присутній і поп, і джаз, соул, блюз, поп-рок і народні пісні.

Музика - як серце, без нього неможливо жити!

(Даніела Кіш)

Биография, Фото красивых, интересных людей, Даніела КІШ

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю