Ukrainian Fashion Week UFW Украинская Неделя Моди Український Тиждень Моди

FASHION F*CKTS| Оля Vойцович , 4 марта 2011 в 11:21

До Українського Тижня Моди залишилось...

16 лютого у прес-центрі Національного Палацу Мистецтв «Україна» пройшла анонсна прес-конференція Українського Тижня Моди. Спікерами на прес-конференції були засновники Тижня Моди – Ірина Данилевська та Олександр Соколовський, Генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук і директор з міжнародного розвитку Мауриціо Аскеро. Вони познайомили журналістів з графіком Тижня Моди, з подіями, що будуть відбуватися в рамках UFW за «межами подіуму».

На початку прес-конференції директор турніру УЄФА ЄВРО 2012 в Україні Маркіян Лубківський надав почесний статус «Друг ЄВРО 2012» Генеральному продюсеру Українського Тижня Моди Володимиру Нечипоруку. Протягом року буде обрано по 100 «Друзів ЄВРО 2012» у Польщі й Україні. 50 «Друзів Євро 2012» - це видатні постаті країни – спортсмени, діячі культури та мистецтва, музиканти, письменники, актори.

Головною ж темою прес-конференції стала програма 28-го Ukrainian Fashion Week, що пройде у Києві з 16 по 21 березня. Організатори наголосили, що згідно зі світовими канонами проведення тижнів прет-а-порте, яких усі 14 років послідовно дотримувались організатори Ukrainian Fashion Week та дизайнери-учасники національного Тижня моди, запрошені зможуть побачити прем’єрні покази колекцій prêt-a-porter сезону осінь-зима’2011-12.

Власне бачення сучасних модних тенденцій продемонструють 50 дизайнерських марок, 36 із них представлять перші лінії своїх брендів. Треба зазначити, що цього року вже 14 дизайнерів візьмуть участь у проектах New Names та Fresh Fashion.

Продовжує активно розвиватися міжнародна програма Ukrainian Fashion Week. Цю важливу ділянку роботи оргкомітету очолив директор з міжнародного розвитку Українського Тижня Моди – Мауриціо Аскеро, за плечима якого колосальний досвід роботи на фешн-ринках Італії, Росії та Казахстану. На переконання Мауриціо Аскеро: «Прийшов час – Україна має бути однією з провідних країн у моді, першою серед країн СНД!» Цього разу в рамках міжнародної програми на Український Тиждень Моди завітають спеціальні гості: Dji Dieng (Джі Дієнґ) – супермодель світового рівня, Alla Belyakova (Алла Белякова) - головний редактор російського журналу Glamour, Alessandra Dainelli (Алессандра Дайнеллі) - баєр та фешн-консультант (Італія), Ronald Denis (Рональд Деніс) - засновник GFM, фешн-консультант (Бельгія), Li Edelkoort (Лі Еделькорт) - всесвітньо відомий трендсеттер, фешн-консультант (Голландія), Renata Fontanelli (Рената Фонтанеллі) - фешн-редактор газети “La Repubblica” (Італія), Vitaliy Kozak (Віталій Козак) - блоґер vogue.ru, фешн-консультант (Росія), Anna Kushnerova та Romain Brau (Анна Кушнєрова та Роман Брау) - власники concept-store «ra» (Бельгія)

Офіційна програма Українського Тижня Моди завжди насичена подіями, що відбуваються і поза подіумом. І в першу чергу, це проекти, спрямовані на подальший розвиток вітчизняного fashion-бізнесу.

Простір українського фешн наполегливо розширюється по всьому світу завдяки безперечному таланту та неймовірній працьовитості вітчизняних дизайнерів. Так, географія продажів Олени Даць просто вражає. Вона вже кілька сезонів успішно продає свої колекції у Франції, Італії та Бельгії, а зараз завоювала і східний ринок – Індонезію, Кувейт, Саудівську Аравію. З одягом від Ольги Громової, Христини Бобкової, Тетяни Земскової та Олени Ворожбит можна ознайомитися не лише в Україні та Росії, але й у США. Марки Poustovit та X’U є хітами продажів у московських та пітерських шоу-румах, а Andre Tan носять у Мілані. Бренд відомого українського дизайнера Лілії Пустовіт L.P. by POUSTOVIT продається у культовому міланському бутіку Spiga2.

Нові можливості у просуванні наших дизайнерів на зовнішні ринки будуть активно обговорюватися на круглому столі журналу «Фокус» з учасниками міжнародної програми Ukrainian Fashion Week «Перспективи нових фешн-ринків у європейському модному просторі».

Підтвердженням зростання авторитету Ukrainian Fashion Week стане нинішній список спеціальних гостей Тижня. Варто лише відзначити, що до підтримки Українського Тижня Моди та його соціальних проектів цього разу долучилася супермодель Dji Dieng (Франція), яка активно займається благодійністю. В Україні вона надасть свою неоціненну допомогу проектам у рамках програм «АнтиСНІД» та «Перша Професія».

Своїм головним завданням оргкомітет Ukrainian Fashion Week вбачає не так у просуванні українських брендів за кордон, як у побудові та розвиткові вітчизняної фешн-індустрії. Адже міжнародна співпраця українських дизайнерів спонукає їх до справжнього повноцінного розвитку власного бізнесу. На сьогодні більшість вітчизняних дизайнерів створили свої Доми моди з департаментами, що займаються маркетингом та зв’язками з громадськістю.

Український Тиждень Моди, як завжди, буде багатим на події, що відбуваються за межами подіуму. Численні прес-конференції, круглі столи та семінари є невід’ємною частиною Офіційної програми Ukrainian Fashion Week. Цього разу родзинкою таких заходів стане відкриття на майданчику Мистецького Арсеналу виставки «Від ґотики до модерну. Історія європейської моди». Колекція реконструкцій історичного костюма створена на кафедрі художнього моделювання костюма Київського Національного Університету Технологій та Дизайну. Експозиція демонструє етапи еволюції європейської моди XV –XIX століть. Цей період позначений напрочуд сміливими експериментами в царині формування костюма та пошуками ефективних способів коригування людського тіла на догоду існуючим уявленням про ідеал фізичної краси. Ця експозиція надасть можливість переглянути модну ретроспективу, щоб ліпше зрозуміти витоки сучасних тенденцій.

Загалом, безпосередніми «учасниками»Українського Тижня Моди стане понад 25 000 гостей. Це фахівці у галузі моди, баєри, клієнти дизайнерів та представники акредитованих ЗМІ. Саме завдяки зусиллям останніх відбуваються позитивні зміни у ставленні українців до власних модних брендів.

Особливо хотілося б відзначити початок співпраці Українського Тижня Моди з Офіційним телепартнером Тижня – каналом ТЕТ. Аудиторія оновленого каналу ТЕТ – молодь, що пильно стежить за трендами, так само, як і прихильники UFW.

Для кращого інформаційного забезпечення Ukrainian Fashion Week та інших подій модної індустрії країни ми презентуємо оновлений сайт www.fashionweek.ua На ньому – завжди оперативна та вичерпна інформація про всі події світу української моди.

Під час Українського Тижня Моди традиційно виходитиме електронна газета «UFW daily» – спільний проект з порталом JetSetter. Телеканал ТЕТ покаже Щоденники Ukrainian Fashion Week, а на World Fashion Channel можна буде переглядати Український Тиждень Моди у повному обсязі.

Журнал «ELLE Україна» традиційно стає модним партнером найталановитіших дизайнерів покоління New Spirit. Цього сезону більшість із них продемонструють свої колекцій 17 березня. Цей день повністю пройде під медіапатронатом «ELLE».

Журнал «Marie Claire Україна» у рамках Ukrainian Fashion Week традиційно представить проект «Marie Claire touch&see fashion party, F/W 2011-2012». Це модна вечірка, яка проходить у форматі імпровізованого шоу-руму найкращих українських дизайнерів і на один вечір об’єднає трьох модельєрів, які представлять на розсуд гостей свої нові колекції. Моделі, які ще вчора вперше були показані на подіумі, можна буде зблизька роздивитися, приміряти й замовити.

Олександр Соколовський детальніше ознайомив присутніх з новоствореним проектом Kiev Fashion Park, який стартуватиме навесні 2011 року. У рамках проекту в парках Києва будуть встановлені скульптури та інсталяції найкращих українських скульпторів, а також авторські лавки для відпочинку, ескізи яких розробляли відомі вітчизняні дизайнери.

Події Ukrainian Fashion Week – тільки початок насиченого модного півріччя.

Адже вже 7 квітня у готелі «Прем’єр Палац» відбудеться черговий Wedding Deluxe Show.

20 квітня – спільний проект із сім’єю ресторанів «Козирна карта» збере обраних на Церемонію вручення Першої професійної премії в галузі моди – Best Fashion Awards.

30 квітня – 8 травня – Ukrainian Fashion Games III запросять дизайнерів та симпатиків української моди до Греції.

29 травня – у рамках святкування Дня Києва – пройде фінал Конкурсу молодих дизайнерів одягу "Сезони моди – погляд у майбутнє", під час якого на Хрещатику буде споруджено один із найбільших у Східній Європі подіумів.

25–27 червня – нас чекає окраса літнього сезону – Holiday Fashion Week (Одеса).

Отже, український модний рік – розпочато.

Фото звезд и знаменитостей, Анонси, афіша, запрошення, Ирина Данилевская (Ірина Данилевська), Александр Соколовский, Мода, стиль, дизайн, Ukrainian Fashion Week UFW Украинская Неделя Моди Український Тиждень Моди, Владимир Нечипорук

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю