Дмитрий Павленко , 8 ноября 2009 в 23:13

Фестиваль «МИР», заснований Братами Карамазовими та ДДТ, триватиме 7 місяців

1 листопада в українській столиці великим рок-концертом у Палаці Спорту стартував соціально-мистецький фестиваль «МИР». Попри холодну погоду та паніку з приводу поширення каліфорнійського грипу, фестиваль зібрав кілька тисяч глядачів, які відсвяткували 65-ліття Визволення України від нацистів.

Хедлайнерами фестивалю стали його засновники музикантим груп Брати Карамазови та ДДТ. Незважаючи на травму ніг, що отримав Юрій Шевчук під час концерту в Єкатеринбурзі, ДДТ відважилися відіграти в Києві двогодинну програму, щоправда наступного дня Шевчуку всеж таки довелося звертатися по допомогу лікарів.

Юрій Шевчук – лідер гурту ДДТ: «Про мир та за мир зараз треба кричати, тому я із собою привіз всю групу. Приємно, що в концерті з нами заграли молоді групи, адже саме вони творитимуть майбутнє в музиці та в наших країнах. Від того наскільки буде свободною наша молодь залежить практично все. Перший крок фестивалю «МИР» зроблено. Нехай наступні акції даватимуться легше та збиратимуть більше однодумців».

Шестигодинний концерт за участі груп «CoMaha», «Абразія», «Гражданин Топинамбур», «Сонцекльош», «АнтитілА» та легендарних «Братів Карамазових» і «ДДТ» дав старт масштабному фестивалю «МИР», що триватиме цілих 7 місяців. Рок-музиканти разом з громадськими діячами, спортсменами, науковцями та бізнесменами вирушать у культурно-просвітницький тур, яким почнуться святкування ювілея Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

По травень 2010 року концертний тур соціально-мистецького фестивалю «МИР» має охопити понад 20 великих міст України. Організатори також планують дати концерти в Грузії, Росії, Німеччині та Ізраїлі.

З 1 жовтня проектом «МИР» ініційована акція народної допомоги «Усім Миром» під час якої збираються кошти, що будуть адресно розподілені поміж українськими ветеранами Великої Вітчизняної війни. Акцію народної допомоги підтримали провідні національні телеканали, але після старту політичної реклами кандидатів на посаду Президента України, соціальні ролики зникли з ефірів. Тому оргкомітет проекту «МИР» звернувся до українських політиків – учасників президентських перегонів з проханням надати частину свого рекламного часу для соціальної реклами.

Фото - Максима Кудрявцева

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Егор Бенкендорф, Юрий Шевчук, «ДДТ», «Братья Карамазовы», «Антитіла», «Сонцекльош», «CoMaha», «ГражданинЪ Топинамбур», Александр Стасов (Олександр Стасов), Олег Карамазов, Тарас Тополя, «Абразия», Мария Хмелева (Марія Хмельова)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю