Райан Рейнольдс (Ryan Reynolds)

Руслан Павленко , 28 июля 2013 в 11:01

Фільм «R.I.P.D. ПРИМАРНИЙ ПАТРУЛЬ» - легка пригодницька комедія з характерними героями в «Кінопалаці»

Симпатичні глядачу герої, що кепкують над своїми слабкостями – безпрограшний варіант. Особливо коли ДЖЕФФ БРІДЖЕС та РАЯН РЕЙНОЛДС, що грають головні ролі копів, що полюють на змерлих такі рішучі, з характером, оригінальні. Глядача одразу збиває з ніг трагедія, що трапляється з молодим поліцейським, що грає Рейнольдс. В перші 10 хв. фільму він помирає від злочинної кулі. Здавалось, що все закінчується, - і , глядачі, одразу включається в процес, - це ж яка несправедливість. Але тут лише все починається! В Примарному патрулі герою Рейнольдса доведеться попрацювати на усі 100%, і роздати усі борги – кохання і війни.

Головні плюси фільму – цікаві герої. Творцям фільму вдалось обійти головну перепону бойовиків – «ходульні не-характери». Копи «Примарного патрулю» - живі хлопці, які тим не менш не переходять грань блазнювання. Жарти в тему і в жилу, - як і герой Джеффа Бріджеса. Він потрапив у Примарний патруль сотню років як законник з Середнього Заходу. І з тих часів не розтратив чоловічого шарму тих часів. Слова до діла як і вирішальна куля. Інший важливий момент - два головних герої діють синхронно, без затінювання один одного. Така дуетна гра дозволила якнайкраще проявити їх особистості.

Загалом фільм супер стрічка для сімейного перегляду з дітьми. Особливо варто відмити візуальні знахідки – окремі сцени, які подані з неочікуваного ракурсу, - і виглядають в 3Д візуально новими. 

Фільм демонструється в кінотеатрі "Кінопалац" на вул. Інститутська, 1

Довідкова інформація про фільм - "R.I.P.D. ПРИМАРНИЙ ПАТРУЛЬ"

В прокаті з 25 липня 2013

ДЖЕФФ БРІДЖЕС та РАЯН РЕЙНОЛДС зустрілися на знімальному майданчику, щоб зіграти головних героїв нового паранормального пригодницького екшну R.I.P.D. Примарний Патруль. Бріджес та Рейнолдс грають двох копів, яких агенція «Примарний Патруль» відправляє в світ живих, щоб захищати людей і боронити їх від нападів тих кримінальних істот, які відмовляються мирним чином переміщуватися в загробний світ.

Ветеран шериф Рой Пулсіфер (Бріджес) вже багато часу працює в легендарній поліцейській службі, відомій як «Примарний Патруль», яка має за мету переслідування душ монстрів, які маскуються під живих людей і переховуються між ними. Йогом місія? Арештувати і притягти до суду банду злочинців, які намагаються уникнути небесного правосуддя, ховаючись на землі серед живих.

Як тільки до саркастичного Роя приписують нового напарника, колишню молоду зірку земної поліції Ніка Вокера (Рейнолдс), новоявлені партнери повинні привчитися працювати разом, щоб ловити все більше небезпечних неживих злочинців. Коли вони дізнаються про те, що життю, такому яким ми його знаємо, загрожує смертельна небезпека, вони повинні зробити майже неможливе, щоб не допустити відкриття тунелю до потойбіччя, через який на землю прибуватимуть армії розлючених чудовиськ.

Разом із Бріджесом та Рейнолдсом в фільмі знімаються: Кевін Бейкон в ролі Боббі Хейса, партнера Ніка по його роботі в поліції в світі живих; Марі-Луїз Паркер в ролі Проктора, жорсткого начальника Ніка і Роя в «Примарному Патрулі»; Стефані Шостак в ролі Джулії, вдови Ніка Вокера, яка прагне дізнатися більше про свого чоловіка, що швидко пішов з життя, перед тим, як їй доведеться зіграти брутальну роль, відведену їй в сценарії кінця світу.

Ролі другого плану: ДЖЕЙМС ХОНГ грає неочікувану аватару Ніка – старого китайця; супермодель МАРІСА МІЛЛЕР грає сексуальну аватару Роя. Трьох втікачів від «Примарного патруля» грають Роберт Кнеппер, Майк О’Меллі та Девін Ретрей.

Режисер РОБЕРТ ШВЕНТКЕ. Продюсери: Ніл Моріт, Майк Річардсон та Майкл Фортелл. Оператор Елвін Кюхлер. Редактор Марк Хелфріх. Художник-постановник Алек Хеммонд. Дизайнер по костюмам Сьюзан Лаялл. Композитор Крістофер Бек. Фільм «R.I.P.D. Примарний Патруль» знятий за мотивами коміксів Пітера М. Ленкова та сюжетом Девіда Добкіна, Філа Хея та Метта Менфреді. Сценарій Хея і Менфреді.

Виконавчі продюсери Орі Мармур, Джонатан Комак Мартін, Девід Добкін, Кейт Голдберг та Пітер М. Ленков.

ПРО ЗЙОМКИ

Перед тим, як написати такі хітові телесеріали, як 24, CSI: NY та Hawaii Five-0, Пітер М. Ленков «собаку з’їв» на серії коміксів, відомих під назвою «R.I.P.D.». В той час, коли Ленков презентував засновнику компанії Dark Horse Comics Майку Річардсону свою ідею фільму про двох копів, що борються з нечистою силою, Річардсон вже накинув оком на адаптацію серії коміксів «R.I.P.D.» для великого екрану.

Річардсон говорить: «Як видавець, ти постійно шукаєш цікавий матеріал, який можна опублікувати. Ми намагаємось розпізнати потенціал твору, як це трапилось із «R.I.P.D.».

Вперше видана в 2003 році, серія коміксів Ленкова розповідає про потойбічну поліцейську службу, в якій працюють люди, що за життя були видатними копами. Вони мають здатність подорожувати в світ живих і переслідувати там демонів, підтримуючи таким чином баланс між життям та смертю.

Коли було прийняте рішення про старт кінопроекту, для сценарної роботи запросили Філа Хея і Девіда Метта Менфреді. Так склалося, що Хей і Менфреді останніми роками співпрацювали з Original Film по кільком проектам. Їхній стиль написання надзвичайно ціную продюсер Морітц, в арсеналі якого такі гучні проекти, як франшиза «Форсаж», «Мачо і ботан», «Я легенда» та інші.

Глядачам відкривається картина потойбічної поліцейської служби через очі Ніка Вокера, детектива бостонської поліції, якого вбивають на роботі, коли він переслідує банду наркоторговців. Після смерті Ніку пропонують вибір: або погодитися на 100 років служби в «Примарному патрулі», ганяючись за монстрами, або ж предстати перед небесним правосуддям, яке невідомо що присудить грішній душі. Нік пристає на пропозицію, плануючи в ході служби знайти свого вбивцю і навідуватись до своєї, тепер вдови, Джулії.

На роль Ніка запросили Раяна Рейнолдса, який виконує на проекті подвійний обов’язок: він є ще й виконавчим продюсером. Рейнолдс коментує: «Я люблю комікси, а наш є дуже особливим. В нашій історії є місце і драмі, і гумору. Це чарівне кіно, яке, гарантую, сподобається глядачам».

Разом із Рейнолдсом до проекту приєднався Роберт Швентке. Його бачення пригодницьких екшнів справило враження на Морітца, Річардсона, Фортелла та Рейнолдса.

Потім на роль копа-наставника, шерифа Ройсифуса «Роя» Пулсифера, запросили оскароносного Джеффа Бріджеса. Бріджес, який нещодавно отримав премію «Оскар» за роль в «Справжній мужності», не прагнув братися за роль ще одного ковбоя в кіно. Однак, саркастичний образ Роя розбурхав його цікавість. Бріджес і його команда слідкували за прогресом сценарію «R.I.P.D. Примарний патруль» до того моменту, коли вирішили, що настав час зустрітися із командою фільму. «Це був кіт у мішку, і виявилось, що це було не дарма. Я чудово провів час», - говорить актор.

Навіть після смерті Рой все ще бореться з власними демонами; кілька століть він несе тягар свого минулого, особливо часто він згадує той момент, коли його застрелили і койоти обгризли його тіло до кісток. Рейнолдс говорить: «Ймовірно, вустами Роя промовляє мудрість, але часто це банальні речі. Він провів 200 років, працюючи в іншому світі, і він знає, що коли ти вже пішов, до коханих немає вороття. Завдяки Рою Нік починає розуміти, що він просто-таки переслідує свою дружину, а не зв’язується із нею».

Коли Бріджес і Рейнолдс почали репетиції в Бостоні, вони подружилися і їхні стосунки перейшли і на великий екран. Бріджес говорить: «Раян чудовий хлопець. Він досягає того, чого прагне, а для цього треба мати особливий талант. Ми маємо багато спільного на різних рівнях. Акторська майстерність є в створенні ілюзій, але якщо ти маєш круті відносини поза кадром, це позитивно відображується на роботі».

****

Universal Pictures представляє фільм виробництва Original Film/Dark Horse Entertainment «R.I.P.D. Примарний патруль». Режисер Роберт Швентке. В ролях: Джефф Бріджес, Раян Рейнолдс, Кевін Бейкон, Мері-Луїз Паркер, Стефані Шостак. Композитор Крістоф Бек. Дизайнер по костюмам Сьюзан Лаялл. Редактор Марк Хелфріх. Художник-постановник Алек Хаммонд. Оператор Елвін Кюхлер. Виконавчі продюсери: Орі Мармур, Раян Рейнолдс, Джонатан Комак Картін, Девід Добкін, Кейт Голдберг, Пітер М. Ленков. Продюсери: Ніл Морітц, Майк Річардсон, Майкл Фортелл. Фільм знято за мотивами однойменних коміксів авторства Пітера М. Ленкова. Сюжет: Девід Добкін, Філ Хей, Метт Менфреді. Сценарій: Філ Хей та Метт Менфреді.

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Анонси, афіша, запрошення, Кинопремьеры, новые фильмы, Джефф Бриджес (Jeff Bridges), Постер (плакат, обложка), Райан Рейнольдс (Ryan Reynolds), Мэри-Луиз Паркер (Mary-Louise Parker)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю