«ГражданинЪ Топинамбур»

Дмитрий Павленко , 9 сентября 2009 в 20:36

Група «Гражданин Топинамбур» завершила зйомки кліпу на свою пісню-пародію «Вкл-Викл»

6 вересня група «Гражданин Топинамбур» завершила зйомки кліпу на свою пісню-пародію «Вкл-Викл». Робота над дебютним відео не обійшлася без екстриму. Під час локації на шосе Київ-Вишгород на узбіччя, де знаходилася знімальна група на великій швидкості вилетів автомобіль Audi, який геть не збив резидента Comedy UA Дядю Жору, Максима Скибенка (сина режисера кліпу Світлани Скибенко) і фоторепортера - Ірину Ключникову. Поки знімальна група перебувала в стані шоку, Audi з місця пригоди зник.

Роман Забуга – лідер групи «Гражданин Топинамбур»: «Інцендент з Audi шокував всю знімальну групу. Виліт машини на узбіччя не мав тригічних наслідків лише тому, що три люди встигли відбігти з того місця, де за мить промчав неадекватно керований автомобіль. Ми не записали номер машини лише тому, що перебували в стані шоку».

За винятком цього екстрімального випадку зйомки кліпу на пародію Вкл-Викл відбулися без зайвих пригод. Вже на початку жовтня на музичних телеканалах можна буде побачити фінальний результат зйомок.

Світлана Скибенко режисер кліпу Вкл-Викл: «Я впевнена, що після виходу на телеекрани кліпу Вкл-Викл кількість прихильників творчості «топінамбурів» збільшиться в десятки разів. Неможливо залишатися байдужим до тої позитивної енергетики, яку випромінюють ці музиканти. До того ж у відео в несподіваних амплуа задіяні популярні персонажі. Наш кліп буде цікаво та приємно дивитися».

Окрім музикантів групи Гражданин Топинамбур в комедійній лавсторі задіяні світська діва Світлана Вольнова, диверсантка Гала Кудріна, група АнтитілА, чарівна вокалістка групи Superdivka Наталія Гордієнко, резиденти Comedy UA Дядя Жора і Лось Стахов.

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Светлана Вольнова, «Диверсанты», «Антитіла», «SuperDivka», Вадим Мичковский (Дядя Жора), «ГражданинЪ Топинамбур», Гала (Галя) Кудрина, Наталия Гордиенко (Наталка Гордієнко), Сергей Лось Стахов

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю