«Крихітка» («Крихітка Цахес»)

Дмитрий Павленко , 26 апреля 2010 в 18:27

Група «Крихітка» виступить з концертом в арт-клубі «44»

27 квітня під час виступу в арт-проекті «Майстер-Клас» група «Крихітка» зіграє спеціальну програму, що складатиметься з пісень альбому «Рецепт» та переаранжированих кращих хітів авторства Саші Кольцової.

На публіку арт-клубу «44» чекатиме best-програма групи «Крихітка», що спеціально створена саме для виступу в арт-проекті «Майстер-Клас». Група Саші Кольцової славиться креативним підходом до кожного свого виступу, і концерт 27 квітня не стане виключенням. На вірних фанів групи чекатиме програма «непопсового творчого вечору» з відповідями на запитання, ексклюзивний концертний сет з кількома сюрпризами.

25 квітня в Запоріжжі група «Крихітка» зіграла останній концерт промо-туру на підтримку свого дебютного альбому «Рецепт». Упродовж квітня музиканти не без пригод, але з успіхом та аншлагами виступили в сімох містах України, та встигли презентувати новий відеокліп на пісню «В Епіцентрі». Через хворобу вокалістки Саші Кольцової не відбувся концерт у Донецьку, який перенесено на 16 травня.

Виступ групи «Крихітка» в арт-проекті «Майстер-Клас» зможе побачити не лише публіка столичного арт-клубу «44», а також і користувачі Інтернету, адже концерт транслюватиметься online з сайту музичного каналу A-One-Україна.

18 травня відбудеться фінальний непопсовий творчий вечір арт-проекту «Майстер-Клас». Крапку проекту ставитиме ексклюзивна програма групи «Гудімов».

«Крихітка» в арт-проекті «Майстер-Клас»

Київ, арт-клуб «44»

27 квітня 21:00

Вхід 80 грн.

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Павло Гудімов (Группа «Гудимов»), Анонси, афіша, запрошення, «Крихітка» («Крихітка Цахес»)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю