Дмитрий Павленко , 5 марта 2010 в 07:33

Група «СКРЯБІН» іде на full-контакт з шанувальниками та готує безпрецедентну збірку

16 березня в столичному арт-клубі «44» легендарна група «Скрябін» потішить своїх вірних шанувальників спеціальною концертною програмою, яка складатиметься з рідко виконуваних пісень. В рамках арт-проекту «Майстер-Клас» гурт Кузьми Скрябіна піде на так званий full-контакт зі своїми фанами, які матимуть змогу заспівати разом з кумирами.

Програма непопсового творчого вечору легендарної групи складатиметься в основному зі старих пісень, які останнім часом на концертах «Скрябіна» практично не виконувались. У своєму блозі Кузьма пообіцяв фанам full-контакт, коли «можна буде стати пограти з групою та поспівати в мікрофон». У шанувальників Скрябіна, які їхатимуть на концерт з різних міст України, буде унікальна можливість безпосередньо вплинути та концертну програму, та замовити рідко виконувані пісні, які група спеціально готує до виступу в «Майстер-Класі» 16 березня.

За концертом «Скрябіна» в арт-клубі «44» можна буде спостерігати в режимі реального часу на сайті музичного каналу A-One-Україна, а вже в квітні телеверсія виступу з'явиться в програмі «Живага».

Наразі група Скрябін закінчує роботу над безпецендетною збіркою власної творчості, що має назву «Груба Пачка». Велика збірка міститиме 5 альбомів групи Скрябін, в числі яких остання платівка «Моя Еволюція», альбом реміксів, синти-поповий альбом «New Romantic», живий концерт «Андріївський Анплагт», що було зіграно минулого року в ефірі радіо «Львівська Хвиля». До «пачки» також увійдуть «альбом невиданих пісень» Скрябіна та dvd-диск з кліпами групи та відео-фрагментами ювілейного концертного туру «Скрябін 20». На додаток фани отримають буклет фотографій групи та фірмову футболку. Безпрецендентна збірка «Груба Пачка» матиме обмежений наклад і, як запевняє Кузьма Скрябін, її вартість буде не більше 200 гривень. Наразі в блозі Кузьми триває реєстрація бажаючих гарантовано отримати «Грубу Пачку» Скрябіна.

Найближчі непопсові події Києва:

16 березня – арт-клуб 44 - виступ групи «Скрябін» в арт-проекті Майстер-Клас

16 березня – Палац Спорту – Старт «Народного Туру» групи «ТІК»

23 березня – арт-клуб 44 – виступ групи «Танок На Майдані Конґо» в арт-проекті Майстер-Клас

28 березня – Docker Pub – концерт російського гурту «Крематорий»

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, «ТІК» («ТИК»), Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін), «Скрябин», Анонси, афіша, запрошення, «Танок на майдані Конго» («ТНМК», «ТНМКонґо»), «Крематорий»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю