Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Mila Litovchenko , 25 апреля 2016 в 21:18

Гурт «Друга Ріка» відіграв незвичний акустичний концерт у київському «Caribbeаn Club»

 Гурт "Друга Ріка" відіграв незвичний акустичний концерт у київському "Caribbeаn Club". Минулих вихідних відбувся ексклюзивний акустичний концерт з оновленою програмою від українського рок-гурту "Друга Ріка". На сцені "Caribbeаn club" цього разу з учасниками "Другої Ріки" виступили і деякі музиканти з оркесту народних інструментів ("НАОНІ"), які привнесли неповторне і нове звучанння відомим хітам. Цього вечора прозвучали як нові, так і старі, але  улюблені пісні : "Математика", "Стоп", "Париж", "Фурія", "П`ю з твоїх долонь", "Три хвилини", "Не йди","Незнайомка", "Я чую", "ДеньНіч", "Назавжди", "Дотик", "Пробач", "Засинай", "Supernation", "Так мало тут тебе" та інші. 

Музиканти вже звикли  до експериментів в своїй творчості ,тому їм з легкістю все задумане і заплановане  вдається втілювати в життя. І на цей раз, схоже,  в них також досить непогано вийшло здивувати шанувальників надзвичайно особливим звучанням своїх хітів. А ми можемо підсумувати те, що і цей експеримент був вдалий, хоч і досить незвичний. Все було драйвово, кайфово та з саме тою енергетикою, з якою і мають відбуватись всі  концерти справжніх рок-н-рольних виконавців!

Останнього разу подібний акустичний концерт "Друга Ріка" відіграла ще у 2012 році. Тому і цього разу, зал "Caribbean Club" був вщент забитий слухачами, а це і є головний показник для музикантів , це і є прояв любові прихильників гурту "Друга Ріка", це і є щастя та успіх для будь-якого музиканта.

Далі буде...

Група «Друга ріка», Валерій Харчишин

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю