группа «Дзідзьо» (гурт DZIDZIO)

MEISON Entertainment , 14 июня 2013 в 01:02

Гурт DZIDZIO! Великий концерт найвеселішого гурту України!

Вони збирають стадіони та б’ють рекорди за переглядами на YouTube та телеканалах!

Їх називають найвеселішим гуртом України і не дарма! Жарти та монологи лідера гурту DZIDZIO вже давно стали крилатими, а веселі пісні та відео мають шанувальників навіть за кордоном!

Все це безперечно робить їх концерт 21 червня в столичному клубі Forsage надзвичайно очікуваним серед чисельних шанувальників. Та навіть якщо ви незнайомі з творчістю гурту, ми більш ніж впевнені що їх виступ сподобається і вам!

Дата: 21 червня 2013

Місце: м. Київ, нічний клуб Forsage

Початок: 22:00

Нагадаємо, що 18 травня 2013 року відбулась визначна подія в історії гурту – сольний концерт на стадіоні «Арена Львів»! Яскраві номери і постановки, цікаві дуети, спецефекти, сучасне технічне обладнання, велика командна робота! І обіцяний МЕГАКОНЦЕРТ виправдав усі сподівання прихильників і став знаковим для гурту DZIDZIO. Вони перші, хто провів концерт на новому стадіоні, що був збудований до «Євро 2012» і зібрали 25 000 глядачів! Перед початком концерту глядачі мали змогу на великому екрані побачити мультфільм, що розповідає про створення гурту DZIDZIO, під назвою «Народження легенди», що згодом також було презентовано на офіційному каналі гурту в YouTube. Фінальним акордом цього незабутнього шоу стала прем’єра пісні «Мені повезло», яку прихильники гурту вже мають змогу послухати на офіційному сайті: http://dzidzio.com/music/

Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Концерты, шоу, представления, Гастроли, концертный тур, Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Чемпионат «Евро-2012», мультфильм, анимационный фильм, Львів (Львов), группа «Дзідзьо» (гурт DZIDZIO)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю