Корпорація Меломанів , 12 мая 2015 в 10:09

КАТЯ CHILLY – VISHNI REMIXED

 Робота над платівкою почалася на прикінці 2012 року завдяки SampleNoise(Стефан Завівалко), який співпрацює з Катею в рамках її етно-джаз проекту. На той час в нього вже було два ремікса на її твори.

Katya Chilly Svitlicya (Sample Noise remix)

та Katya Chilly U Zemli (Sample Noise remix).

В цю платівку увійшли ще дві його роботи

Katya Chilly – Marusia (Sample Noise Remix)

та Katia Chilly – Vishni (SampleNoise feat. MA remix).

Деякі з його композицій були змінені. Так в Світлиці з’явилася нова басова партія, що надало їй фанкового звучання. В композиціі Вишні прозвучали флейти Сякухачі Сергія Максименка. В загальному Sample Noise максимально намагався збільшити кількість живих інструментів в треках. Це ніяк не вплинуло на атмосферність його робіт, що занурюють слухача в глибокі мінорні транси. Це й не дивно бо як стверджує сам автор, він зараз схиляється до тріп хопу, який, як всім відомо, є депресивним за настроєм музичним напрямком, зважаючи на творчість таких хедлайнерів цього стилю як Massive Atack, Tricky, Portishead. Такий стилістичний поворот ніяк не вплинув на трансцендентну складову його творчості. Стефану вдалося поєднати тріп хопові груви і дарк ембіентові атмосфери, що зробило ці роботи неймовірним психоделічним коктейлем. Що ж, побажаємо йому успіхів…

Katya Chilly – Misyac (Airavata Remix) Композиція цікавого діджея і автора з Кременчуга (Україна). Дуже світла і тепла робота на пісню Каті Chilly Місяць.Трек зроблений в стилі PsyChill, PsyAmbient.В пісні дуже вдало використані вокальні партії та скрипка. М’яке атмосферне звучання, як теплий весняний вітер наповнює сердце любов’ю. Трек Airavata ще на стадії попереднього реліза отримав багато відгуків слухачів. І ми надіємося, що він стане першою ластівкою в його майбутньому альбомі. Тож побажаємо автору натхнення і чекаємо від нього нових робіт.

Від проекту EDA (Эдвард Скрипник) в альбом війшли два трека

Katia Chilly – Vishni (Eda Remix)

Katia Chilly – Pivni (Eda Remix)

А також Eda долучився до створення трека проектом Om-it (Тимофій Старєнков)

Katya Chilly – Svetlica (Om-it and Eda Remix)

Vishnі від Едварда зіграні в класичному PsyDub стилі. В треку використані контрабаси Юрія HOBOT Галініна та вокали Каті.Також Едвард заграв розлогі блюзові соло на гітарі та клавішних а NiNa долучилася з своїми партіями на гармоніці. Все це тримається на класичному даб груві і здобрено психоделічними текстурами і атмосферами. Пісня подарує вам позитивний настрій, як джойнт в спекотний травневий день.Трек, якщо його слухати уважно, пролітає в мить хоча є самим довгим треком релізу…

На відміну від Vishni трек Pivni створений в стилі Psychill, Downtempo. Композиція підходить як для пасивного так і для активного прослуховування, має гарний танцювальний грув із запальною басовою лінією та добротним Psy Prog звучанням. Ця композиція також відрізняється від заявленої в попередньому релізі. В ній з’явились гітарні партіїї від Едварда. То ж це дійсно запальна суміш здатна захопити поцінувовучав псай транса.

Katya Chilly – Svetlica (Om-it and Eda Remix) створена в стилі Psy Ambient. Трек насичений глітч ефектами має досить жорстке синтетичне мінорне звучання. В цій композиції, попри її настрій, є момент катарсису коли ти на мить ніби виринаєш з тяжкої урбаністичної реальності.

Також до цього релізу долучився автор з Києва I Wannabe. Музикант ніколи не працював в Psy стилях, але наразі йому як і нам був цікавий такий досвід в роботі з матеріалом що максимально близько знаходиться до Української культури. По факту в нас вийшов цікавий трек в стилі PsyChillStep. Досить мінімалістичний за звучанням, але заряджений гарним грувом. Особливого настрою і атмосферності треку надають текстури дощу.Трек занурює нас в урбаністичне середовище. Так ніби русалка в дощ пройшлась по місту. Можливо, й по Києву гуляють Дніпровські русалки і тільки цей автор побачив їх і передав нам в своїй музиці. Цікава якісна робота. Ми йому за це вдячні.

Мастерингом-мікстерінгом реліза займався Діма Редько (Astropilot).Незважаючи на різношерстність матеріалу, йому вдалося зробити цей реліз монолітним за звучанням, і привести в порядок наш матеріал. Дякуємо йому за гарну професійну роботу і терпіння….)

Процес дизайну обгортки, пройшов дуже цікаво, і в результаті в нас вийшла серія робіт від різних авторів.Перший варіант був створений Andrei Verner з Москви.

Другий варіант це така собі компіляція з дизайна Андрія Вернера та ілюстрації київської художниці Інесси Анохіної створена Едуардом Скрипником.

І третій варіант остаточний створений Інессою. На ньому і зупинились.

Видання диску на СD відбудеться завдяки чайній студіїї Бєлая Сова. Наші подяки Інессі Анохіній. Щастя і натхнення їй.

В майбутньому наш лейбл розпочне випуск серіїї унікальних СD або вінілових дисків, які будуть розповсюджуватись в якості подарунків спонсорам діяльності нашого лейбла та авторів, конкретно цього видання, концертної діяльності проектів тощо. Це будуть невеликі тиражі, на яких і будуть використані всі створені дизайни, або лише два перших з відповідною рекомпіляцією музики на дак і лайт едішини(підбірки). Думаю, це порадує справжніх колекціонерів і поціновувачів психоделік музики та діджеїв. Ця ідея перебуває на стадіїї погодження з авторами….

альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Катя Чили (Катя Chilly / Екатерина Кондратенко), Stefun Zavivalko

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю