мультфильм, анимационный фильм

Вадим Слобожанский , 16 июня 2013 в 15:26

Кінопрезент батькам та малюкам від Disney-Pixar: зустрічаймо анімаційну комедію УНІВЕРСИТЕТ МОНСТРІВ (3D)!

За дверцятами шафи у дитячій спальні ховається страшний, смішний, жахливий і яскравий — цілий університет з виховання професійних монстрів. Для того, щоб стати випускниками їм доведеться скласти іспит з «Загальної історії залякування», отримати залік з «Основ пронизливого крику», здати норматив з «Техніки пересування у темряви» та написати диплом на одну з обраних моторошних тем. Та й ці створіння ніяк не можуть позбавитись свого природнього шарму. Тому вони приречені бути улюбленцями малюків і дорослих.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Прототипом персонажа Декана Мучилес стала сороконіжка, яка називається Scolopendra Gigantea (з лат. Гігантська сколопендра), також відома як амазонська гігантська сороконіжка.

Персонаж Арчі отримав свою зовнішність від Керол, собаки режисера Дена Скенлона, японського хіна за породою.

На візитівці героя анімації Дона Карлтона стоїть адреса Авеню Дарк, 1200, що дуже схоже на адресу студії Pixar – Авеню Парк, 1200.

Загальна кількість розкадровок, створених для анімації «Університет Монстрів» - 100 856. Це найбільша кількість серед усіх фільмів Pixar.

Бібліотека Університету Монстрів називається Бохол Холл. Вона отримала свою назву на честь художника, що спроектував її.

Університет Монстрів був заснований у 1313 році.

В Університеті Монстрів існує шість різних шкіл: школа Залякування, Інженерна школа, школа Гуманітарних наук та Жахливості, школа Науки, школа Бізнесу та школа Водних Видів Спорту.

Студентське братерство «ОК» має таку сама адресу, що й будинок, де виріс режисер Ден Скенлон.

УНІВЕРСИТЕТ МОНСТРІВ 3D

Старт в Україні 20.06.2013

Жанр: Анімаційна комедія

Режисер: ДЕН СКЕНЛОН («Тачки»)

Ролі озвучують: СТІВ БУШЕМІ («Монстри на канікулах», «Бригада-М»), ДЖОН ГУДМАН («Рейс», «Моторошно голосно і безмежно тихо») , БІЛЛІ КРІСТАЛ («Корпорація монстрів»)

Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Постер (плакат, обложка), мультфильм, анимационный фильм

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю