Жан Дюжарден (Jean Dujardin)

Вадим Слобожанский , 27 мая 2015 в 15:57

«Баттерфляй De Luxe» закриває весняний сезон кінострічкою «Французький транзит»

Кінотеатр "Баттерфляй De Luxe" пропонує потрапити у атмосферу «ризикованих» 1970-х рр., коли наркокартелі заполонили французькі містечка та встановили власні правила гри. Дивовижні краєвиди Лазурного узбережжя та «криваві» заходи сонця, беззастережна корупція і сміливий виклик злочинній системі. 

Події кінострічки відбуваються у середині 70-х рр. ХХ ст., коли велике риболовне місто Франції – Марсель, – побило ще один «рекорд» та стало найбільшим європейським містом-наркокартелем. Через цю провінцію наркобарони відправляють заборонений товар до Сполучених Штатів та Австралії. П'єр Мішель – місцевий поліцейський суддя, – що кидає виклик системі та починає відчайдушну боротьбу. П'єр не супергерой і не самогубець, однак він втомився, що на вулицях його рідного міста від передозування помирають люди, а туристи взагалі перестали приїжджати. Щоправда йому неодноразово доведеться поступитись власними принципами, оскільки він розуміє, що тільки чесними методами він не зможе подолати злочинність. Головний ворог героя – Гатано Зампа, – також не є прихильником традиційних методів вирішення проблем, і здатен на все аби ініціативне розслідування П'єра Мішеля не зрушило з мертвої точки. Що переможе у результаті – принциповість судді чи зухвалість наркобарона, – ви дізнаєтесь першими на допрем’єрному показі у Баттерфляй De Luxe!

Чекаємо на вас у Баттерфляй De Luxe, де ви поринете в атмосферу шаленого ризику та побачите життя кримінального світу зсередини!

Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Кинопремьеры, новые фильмы, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Постер (плакат, обложка), Жан Дюжарден (Jean Dujardin), Жиль Леллуш (Gilles Lellouche)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю