Дензел Вашингтон (Denzel Washington)

Вадим Слобожанский , 11 февраля 2012 в 09:56

Довгоочікувана зустріч з Дензелем Вашингтоном. Представляємо фільм «КОД ДОСТУПУ «КЕЙПТАУН»

Оскароносний Дензел Вашингтон та Раян Рейнолдс очолюють зірковий склад бойовика КОД ДОСТУПУ «КЕЙПТАУН». Вашингтон грає надзвичайно небезпечного зрадника ЦРУ, який збентежує спільноту, несподівано з’явившись у Південній Африці. Коли на конспіративну квартиру, в яку його перевозять, нападають брутальні найманці, офіцер-новачок (Рейнолдс) змушений допомогти йому втекти. Коли досвідчений маніпулятор грається із своєю молодою жертвою, моральні засади і ідеалізм другого починає хитатися. Тепер вони повинні залишатися живими достатньо довго для того, аби дізнатися, хто прагне їхньої смерті.

Легендарний шпигун Тобін Фрост (Вашингтон) уникав переслідування майже десять років. Один з найкращих оперативників, яких тренували в ЦРУ, геніальний офіцер-розвідник зрадив рідну агенцію і продав військові коди ворогам. Шкода, яку він наніс США, просто неоціненна. Тепер Фрост повернувся і має на руках надзвичайно вибухову таємницю.

Останній рік Метт Вестон дуже незадоволений своєю пасивною роботою у Кейптауні. «Домогосподар», який повинен бути повноцінним оперативним офіцером, він чекає нагоди, щоб проявити себе. Коли перший і єдиний гість, який у нього будь-коли був, виявляється надзвичайно небезпечним злочинцем, Вестон готовий прийняти виклик і довести свою професійність.

Коли в конспіративній квартирі триває допит Фроста, на них нападають жорстокі найманці. Ледь встигнувши втекти, досвідчений шпигун і офіцер-новачок повинні дізнатися правду: чи найманці були надіслані терористами, чи кимось зсередини. Лише години залишаються, щоб довезти Фроста до найближчої конспіративної квартири, і щоб Вестон міг вирішити, кому він може довіряти, до того, як його і найвправнішого кілера в світі знищать.

Разом із Вашингтоном та Рейнолдсом у фільмі знялися Вєра Фарміга в ролі агента ЦРУ Кетрін Лінклатер; Брендан Глісон в ролі офіцера ЦРУ Девіда Барлоу; Сем Шепард в ролі заступника голови ЦРУ Харлана Вітфорда; Рубен Блейдс в ролі фальшивомонетника Карлоса Віллара; Нора Арнезедер в ролі дівчини Метта, медсестри Ані Моро; а також Роберт Патрік в ролі старшого офіцера розвідки Деніела Кіфера.

Фильмы, клипы, кинокартины, Смотреть, скачать клип, видео, Кинопремьеры, новые фильмы, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Дензел Вашингтон (Denzel Washington), Постер (плакат, обложка), Райан Рейнольдс (Ryan Reynolds)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю