Евровидение (Евровиденье, Eurovision, Євробачення)

Руслан Павленко , 19 марта 2010 в 23:36

Кто прошел в 20-ку финалистов национального отбора на Евровидиние-2010. Перечень. Фото.

В результате первого тура национального отбора на Евровидение-2010, который прошел 18 марта в офісе «Савік Шустер студії», определились 20 участников второго финального тура, который пройдет в течение 19-20 марта.

19 марта начнется второй тур отбора. В течение дня на Первом национальном, а также каналах-партнерах (ТРК «Украина» и Новый канал) будут транслироваться 20-секундные ролики двадцатки участников отбора. Среди этих роликов путем смс-голосования избираться фаворит. В 23.00 в эфире «Шустер live» выйдут полные композиции всех конкурсантов.

20 марта, продолжится голосование за композиции участников. А в 20.00 в эфире Первого национального и Нового канала выйдет гала-концерт, посвященный финала национального отбора, в ходе которого жюри и зрители определят победителя, который будет представлять Украину в Осло.

Напоминаю, что финалистов второго тура определило жюри в составе: Игорь Лихута (продюсер, композитор), Валид Арфуш (продюсер), Андрей Уренев (программный директор каналу «MTV Украина»), Оксана Панасивска (главный продюсер Нового канала) и Владимир Орлов (генеральный продюсер каналу ОТВ).

Итак финалисты: Группа «Заклепки», Ирина Розенфельд, Alyosha, Злата Огневич, Виталий Козловский, SH & BB (Бряц – bend и Спалахнув шифер), Наталья Валевская, Василий Лазарович,   Da Zzle Dreams, Маша Собко, Эль Кравчук, Матиас, Дуэт Stereo, Мия, Березовский Иван, Юлия Войс, Vladislav Левицкий, Шанис, Макс Барских, Мира Gold

Участие в финале было определено жеребьевкой. Ниже выложены краткие биографии каждого из финалистов в том порядке, как они будут выступать в результате жеребьевки. 

Перечень финалистов: 

1. Віталій Козловський

Співак народився і навчався у Львові. Після школи поступив до Львівського Національного університету ім.І.Франка. Планував зайнятися хореографією, вокалом або театральним мистецтвом, але в останній момент обрав журналістику. Під час навчання в університеті почав співати в професійному хорі. Виграв у телевізійній програмі "Караоке на Майдані" у Львові. Незабаром отримав запрошення знову взяти участь у програмі "Караоке на Майдані", завдяки якій опинився і переміг в іншому проекті телеканалу "Інтер" - "Шанс". У серпні 2004 року взяв участь у Міжнародному конкурсі молодих виконавців "Нова хвиля" в Юрмалі, де зайняв 8-е місце. У 2005-му виходить дебютний альбом співака «Холодная ночь». За півроку було продано більше 60 тисяч дисків, і альбом отримав статус "золотого".У 2006 році Віталій зайняв 3-є місце в першому сезоні популярного шоу "Танці з зірками" (телеканал "1 +1"). Перший у кар’єрі співака концертний тур по містах України стартував 2008 року (програма називалася "Думай лишь о том").

2. Василь Лазарович

У 2004 та 2005 роках Василь Лазарович був солістом Національного оркестру Республіки Білорусь. Брав участь в пісенних конкурсах «Словянський базар» у Вітебську та італійський «Ретрофест», де виконавець був удостоєний звання « Найкращий голос Фестивалю». У 2007 році Василь Лазарович представив Україну на Міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля» в Юрмалі. У 2009 році Василь відкрив Благодійний фонд, який створює благодійні соціальні акції, фестивалі, підтримує молодих талановитих виконавців.

3. SH & BB (Бряц–бенд і Спалахнув шифер)

Молоді хлопці виконують свою музику на народних інструментах - три балалайки і баян. Але фантазії музикантів немає меж! Вони першими вигадали електро-балалайку, віртуозною грою на якій володіють вже всі учасники гурту. Бряц-Band привозили премії з різних країн світу і встигнули побувати з концертами в Словаччині, Франції, Фінляндії, Білорусі, Італії, Монако, Ірані. До столиці Монако хлопці їздили на запрошення принцеси Стефанії. Вона побачила Бряц-Band, коли приїздила до Києва на кастинг учасників щорічного циркового конкурсу в Монако. Принцесі так сподобалося незвичайне шоу з національним колоритом, що вона навіть запросила гурт до себе на прийом.

De Shifer (перша назва "Спалахнув шифер») - український гурт, заснований 7 березня 1996 року в Ужгороді, Україна. Грає в стилі «альтернатива». Творчість гурту оцінили не тільки в Україні, але й у країнах ближнього зарубіжжя. Гурт має досвід виступів на одній сцені зі всесвітньо відомими виконавцями. На фестивалі «Cokelive-2007» команда виступила разом із The Prodigy, Incubus, The Rasmus, The Cult, Backyard Babies. Гурт брав участь і був лауреатом багатьох всеукраїнських фестивалів. Їхня пісня «Вишневый ветер» стала саундтреком до російського фільму «Бумер. Фільм другий». гурт вже випустив декілька альбомів, серед яких «Живцем на дорозі», «Не гони», «Terrorist», «Спалахнув».

4. Олексій Матіас

Олексій народився 4 грудня 1988 року. Його кумирами є гурт “Muse”, Валерій Меладзе та гурт “Radiohead”. З самого дитинства мріяв стати зіркою естради. Окрім співів, написання музики та гри на гітарі, Олексій захоплюється ще й малюванням. Його найбільша мрія – заспівати у дуеті з Валерієм Меладзе. Юний виконавець здобув популярність завдяки участі у телевізійному проекті Нового каналу «Фабрика зірок -3».

5. Гурт «Закльопки»

Катерина та Юлія співають з народження, а товаришують з дитинства. Разом з ними вже декілька років співає Олена, а разом вони – вокальне тріо «Закльопки». Всі троє мають вищу освіту за спеціальністю «Естрадний вокал». Як амулет удачі у Каті фігурують думки і позитивний настрій, у Юлі – кантімали (намисто). Олена ж свій символ удачі від зовнішнього світу приховує. Можливо, саме ці символи удачі якоюсь мірою допомогли виконавицям увійти в 20-ку фіналістів Національного відбору.

6. Іван Березовський

Іван Березовський народився 28 квітня 1984 року в Хмельницькій області. У 2001 році вступив до Київського музичного училища імені Глієра. Після училища Іван навчався в Австрії, у Віденській Консерваторії на факультеті оперного співу (Konservatorium Wien). У 2002 році він став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Зорепад". У 2003 році Іван взяв участь у Міжнародному фестивалі "Київські літні музичні вечори". Це найменша частина Івана Березовського.

7. Дует «Stereo»

Дует „Strereo” створений двома фабрикантами Ерікою та Стасом Шурінсом. Еріка народилася 13 квітня 1989 року. Отримала освіту в ЛНУ імені Івана Франка на факультеті іноземних мов (англійська мова та література). Має досвід роботи викладача вокалу. Вже з дитинства Еріка мріяла стати співачку. Своїм хобі називає психологію та спілкування з людьми. Стас Шрінс народився 1 червня 1990 року в Латвії у Ризі. Навчається на факультеті „Адміністрування митниць та податків”. Стас став переможцем співочого проекту Нового каналу „Фабрика Зірок-3” та підписав контракт про співпрацю з Костянтином Меладзе.

8. Ірина Розенфельд

Співачка народилася 10 грудня 1988 року в Криму – у місті Керч. Ірина – перша в родині, хто зробив музику своєю професією. У сім років батьки віддали дівчинку до музичної школи. Іра дуже рано проявила вокальний талант. Її одразу помітили, і вже в сім років вона своїм виступом зірвала перші справжні овації зали. З 2003 до 2004 навчалася у Київському музичному училищі імені Глієра (естрадний вокал). У 2007 - Естрадно-цирковий коледж (еcтрадний вокал). У 2008 – Академія управлінських кадрів культури і мистецтв (естрадний вокал). У 2008 році Ірина завоювала другу премію на Міжнародному конкурсі «Нова хвиля-2008».

9. Шаніс

Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, відома фіналістка телепроекту «Шанс-9», півфіналістка міжнародного конкурсу «Нова хвиля 2007, 2008» Ольга Шандрик зі сценічним ім’ям Шаніс на Національному відборі виконала пісню «Лечу к тебе», що допомогло їй опинитися у 20-ці.

10. Макс Барських

Справжнє ім’я артиста – Микола Бортнік. В дитинстві Максим мріяв стати космонавтом чи артистом. Як бачимо, одна мрія юного співака вже збулася. Відомим артистом став після участі у телевізійному проекті Нового каналу «Фабрика зірок-2».

11. Vladislav Левицький

Владіслав Левицький (справжнє ім’я - Василь) народився 18 квітня 1985 року у Львові. Закінчив музичну школу по класу фортепіано. У Львівському музичному училищі ім. С.Людкевича здобув освіту вокаліста й диригента. Впродовж п’яти років був солістом вокально-інструментального ансамблю "Дивоцвіт". У 2006 році вийшов у фінал сьомого сезону популярного телепроекту "Шанс". Опісля працював з одним із "шансових" продюсерів - Ігорем Таланом. Головний "плід" їхнього тандему - участь Левицького у ролі вокаліста в мюзиклі Олени Коляденко "Па". Улітку 2008-го виспівав ІІІ премію Міжнародного фестивалю мистецтв "Слов’янський базар" у Вітебську. Поза творчістю: Василь навчається на V курсі Львівського інституту економіки і туризму.

12. Мія

Співачка Мія (Марічка Крумшин) народилася 4 травня 1989 року в м.Даугалпілс (Латвія) в сім’ї священика. В ранньому віці переїхала до України. У 2004 році закінчила музичну школу по класу бандури. На даний момент навчається на 4 курсі юридичного факультету Львівського національного університету ім. Франка. З 2005р. почала займатися вокалом з Лесю Селістрою, яка працювала також з Русланою, Наталкою Карпою, Інесою Братущик та іншими відомими виконавцями. Мія брала участь в багатьох фестивалях та конкурсах. Стала володаркою гран-прі на фестивалі «Кришталеві грона», здобувала перші місця на фестивалях «Цвіт папороті», «На крилах дитинства» та інших.

З початку 2008 року - співачка продюсерського центру KARPARATION, співпродюсерами якого є Ярослав Степаник та Заслужена артистка України, співачка Наталка Карпа.

Пісня, з якою Мія бере участь у відборі на Євробачення 2010 називається "Вона". Автор Назар Савко.

13. Гурт «DaZzle Dreams»

У складі етно-електронного проекту Dazzle Dreams об’єдналися дві відомі особистості української музичної сцени: Шура Гера (колишній учасник «Скрябіна» і нинішній учасник «Другої Ріки») і продюсер та композитор Дмитро Ципердюк. Хлопці вже встигли випустити свій дебютний альбом «Dazzle Dreams». У 2007 році за версіями популярних інтернет-видань гурт був визнаний як «Прорив року». Своїх прихильників гурт зміг порадувати низкою кліпів на популярні пісні, серед яких Dana She Dana, SHAKE, Shock your mind, S.O.S, Ікона.

14. Маша Собко

Українській публіці співачка запам’яталася після участі у телепроекті «Шанс». За словами Маші, співи – це її призначення у житті. В дитинстві залюбки влаштовувала безкоштовні концерти сусідам, і як не дивно, вони ніколи не скаржилися. Любов до класичної музики у співачки з’явилася після п’яти років роботи у хорі. Своїми кумирами Маша вважає Мадонну, Шакіру, Анастейшу та Ніно Катамадзе. Музика для Маші – це найвище досягнення людства та універсальна мова.

15. Злата Огневич

Злата Огневич народилася 12 січня 1986 року у місті Мурманськ в сім’ї воєнного та педагога. Виросла вона у південному Судаку, де і розпочала вивчати музику. Як професійний музикант Злата з’явилась вже в Києві. В столиці вона закінчила музичне училище імені Глієра й вступила до Київського Інституту Музики, де продовжує навчатися на джазовому вокалі. Солістка Національного Ансамблю пісні та танцю Збройних Сил України, співала у латин-бенді. Виборола перемогу в Українському проекті «Єдина співуча радіо ведуча».

16. Міра Gold

Співачка закінчила Київський державний коледж естрадного та циркового мистецтва. Крім цього, Міра закінчила Київський університет культури, за спеціальністю – менеджмент шоу-бізнесу. У 1996-2002 роках дівчина була солісткою джазового ансамблю «Джаз-Ліцей» в місті Запоріжжі. Була також учасницею трьох молодіжних джазових фестивалів, які проводилися у Франції. Не заважаючи на юний вік, Міра є лауреатом багатьох українських пісенних конкурсів і фестивалів, зокрема вона є володарем Гран-прі «Пісенного Вернісажу». У співачки є досвід співпраці з народними артистами ( І.Попович, Ю.Рибчинський) і гастрольного життя.

17. Наталія Валевська

Хмельничанка Наталія Валевська стала відомою після перемоги в телевізійному проекті "Шанс-3". Дебютний альбом співачки називається "Отпусти". Наталя виконує пісні українською, російською, італійською та французькою мовами. У 2009 році співачка отримала І премію Міжнародного конкурсу "Алла ищет таланты" на хвилі радіо Алли Пугачової "Радио Алла".

18. Юлія Войс

Кар’єру співачки Юлія Войс розпочала у 14 років: у 1999 році заспівала першу власну пісню на конкурсі «Чорноморські ігри». У 16 років поступила до Київського Вищого музичного училища імені Глієра на вокальне відділення, а через два роки перевелася в Київський Естрадно-цирковий коледж, який і закінчила в 2004 році. У цьому ж році серед тисяч претендентів була відібрана для участі в популярному телевізійному проекті "Народний артист" (РТР, Росія). Пройшовши весь складний конкурсний шлях, Юлія Войс стала фіналісткою конкурсу, а Лайма Вайкуле назвала її "Найбільш стильною дівчиною проекту". Після закінчення конкурсу Юлія Войс залишилася працювати в Москві. У 2005 році отримала пропозицію повернутися до Києва. З тих пір вона - солістка рок-опери "Біла ворона", де виконує роль Жанни Д’Арк у «Театральній компанії» Богдана Бенюка та Анатолія Хостікоєва. У 2007 році Юлія Войс зняла дебютний відеокліп на пісню власного твору «Де ти, мій ангел» і другий відеокліп на пісню «Все про любов».

19. El Кравчук

Справжнє ім’я виконавця – Андрій Остапенко. Народився у Вільнюсі. У 1989 році сім’я переїхала до Києва. Вважається, що саме EL Кравчук створив на вітчизняній естраді такий пісенний жанр, як український неоромантизм. Андрій - давній шанувальник творчості Олександра Вертинського. Зізнається, що на самому початку саме пісні Вертинського вплинули на його творче формування. У 1994 році в його творчості відбувся помітний ривок - країна дізналася ім’я EL Кравчук. У 1997 вийшов перший альбом співака - "Нічий". На підтримку альбому був організований всеукраїнський тур по 35 містам України. Новий виток у творчій кар’єрі артиста розпочався у 2008 році. Продюсером EL Кравчука стає композитор Михайло Некрасов. Виступ У дуеті з Вєркою Сердючкою Андрій виконує пісню «Лети на світло» на «Таврійських Іграх». Останнім часом Андрій не часто радує публіку новими піснями, зате його досить часто можна почути в якості радіоведучого на FM-хвилях.

20. Alyosha

Альоша (Олена Кучер) народилася 14 травня 1986 року в місті Запоріжжя. З дитинства в Оленки були помітні здібності до музики: з п’ятого класу вона співала у шкільному хорі, з 15 років займалася в студії „Юність”, а вдома вчила тексти пісень радянських та зарубіжних виконавців. У 18 років Олена вступає до Київського національного університету культури та мистецтв імені М. Поплавського на факультет естрадного вокалу. У 2008 році Альоша підписує контракт з продюсерським центром «Catapult music».

Фото звезд и знаменитостей, Евровидение (Евровиденье, Eurovision, Євробачення), Телевиденье, Концерты, шоу, представления, Конкурсы, соревнования, награды, Виталий Козловский, Юлия Войс, EL Кравчук (Ель Кравчук, Андрей), «Dazzle Dreams» («Дезл Дримз»), Наталья Валевская (Наталія Валевська), Василий Лазарович (Vasyl Lazarovych), Анонси, афіша, запрошення, Биография, Ирина Розенфельд (Ирис), Владислав Левицкий (Vladislav Левицький), группа Zakлепkи, «Заклепки» («Закльопки»), Максим Барских (Макс) / Max Barskih, Дмитрий Ципердюк, Иван Березовский, Alyosha (Алёша, Алеша, Алена, Елена, Олена Кучер), «Бряц-Band» (група «Бряц–бенд»), Алексей Матиас (Олексій Матіас), «STEREO» (дует «ST’EREO», Стерео), Злата Огневич (Zlata Ognevich), SH & BB (Бряц – bend и Спалахнув шифер), Маша Собко, Мия (Марічка Крумшин, Мія), Шанис (Ольга Шаніс, Шандрик), Mirra Gold (Мира Gold, Мирра Голд), «De Shifer» (гурт «Спалахнув шифер»)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю