KK-PRESS , 4 марта 2011 в 00:35

КультКонтроль Андрія Дрофи - Книжки з шоу-бізнесу

Виявляється, до такого специфічного віяння моди, як написання книг, схильні, передусім, зірки вітчизняного кіно і шоу-бізнесу. Простіше перерахувати, хто за минулий рік за перо не взявся: і обличчя телеканалів, і співаки витрачають свій дорогоцінний час, стукаючи пальцями по клавіатурі.

З цієї причини "всюдисущий" Андрій Дрофа вирішив з'ясувати, про що пишуть російські «модники» і чи будуть їх твори кому-небудь цікаві?

Про себе коханих пише багато хто. Навіть наймодніший нині телеведучий Андрій Малахов. В телевізійних кулуарах подейкують, що ось-ось на прилавках з'явиться його sex -сповідь «Моя улюблена блондинка».

Ряди знаменитостей, що вирішили викласти в книзі події свого насиченого життя поповнив і Борис Моісєєв. На відміну від Малахова, роботу над своєю автобіографічною книгою співак начав років шість назад.

Не відстає від колег і співачка Валерія, а також забута нині Наталія Штурм, які практично одночасно випустили мемуари. При ближчому розгляді без фону: книжки опинилися схожими, як… близнюки-брати.

Далекі від мемуарів виявилися інші відомі персони, що вирішили видати книжку з казками. Так, дружно за перо взялися телеведуча Тутта Ларсен, актриса Нона Гришаева і балерина Анастасія Волочкова. Підсумком колективної роботи стала барвиста книжка «Добрі казки» для якої кожна з дівчат написала свою власну небилицю.

А ось співачка Альона Свірідова пише книгу про подорожі. Відома не лише як затята екстрималка, але й завзята мандрівниця, Свірідова готує збірку своїх новел, куди увійдуть спогади і враження від усіх її поїздок по світу.

Про схуднення і здоровий спосіб життя вирішила написати співачка Аніта Цой. «Перш ніж почати книгу, взагалі довго думаєш, чи варто цим займатися, - говорить вона. - Я дуже непосидюча людина, не можу годинником сидіти за комп'ютером або аркушем паперу. Не кажучи вже про те щоб написати книгу – 200 друкарських сторінок формату А4».

І хто сказав усім цим письменникам, що їх творіння комусь цікаві? Ось, наприклад, ви. Так, так – ви! Ви читаєте книги, написані зірками? Парадокс, але куди цікавіше поговорити з тими, хто не піддався впливу моди і поки що за перо не брався і, неймовірно, але такі зірки знайшлися в нашому шоу-бізнесі.

Співачка Наталія Пугачова вельми захоплюється творчістю Жанни Фріске. «Денну варту» (він же «Дневной дозор») перечитала від корочки до корочки. Та над тим, аби взятися за перо і подарувати світові черговий шедевр письменництва, ніколи не замислювалася. Вважає, що кожною справою, все ж таки, має займатися професіонал. Співати ж у Пугачової, начебто, поки що виходило непогано.

Ідея написати свою книгу ніколи не виникала і у солідарної з Пугачовою співачки Йолки.

Рідкісна медійна особа сьогодні ще не написала книгу. Якщо ти потрапив на екран або в таблоїд, без фону: ти просто зобов'язаний розповісти світу, чому ти такий красивий! А ось кому це потрібно? Здається, лише їм самим, авторам цих бестселерів. Адже тепер вони не лише «зірки, актриси, відомі телеведучі, світські левиці», але й письменники!

Андрій Дрофа з ведучою Стильного радіо Лялею Соболєвською та подругою Наталією на презентації кліпа "Альо" Наталії Пугачової

Андрій Дрофа з ведучою Стильного радіо Лялею Соболєвською та подругою Наталією на презентації кліпа "Альо" Наталії Пугачової

КультКонтроль Андрія Дрофи - Книжки з шоу-бізнесу (частина 1) - Андрій Малахов, Борис Моісєєв, Валерія, Наталія Штурм, Тутта Ларсен, Нона Гришаєва, Анастасія Волочкова, Альона Свірідова, Аніта Цой

КультКонтроль Андрія Дрофи - Книжки з шоу-бізнесу (частина 2) - Наталія Пугачова, Микола Басков, Йолка

Лого КультКонтроль Андрея Дрофы

Лого КультКонтроль Андрея Дрофы
Фото звезд и знаменитостей, Валерия (Перфилова), Андрей Малахов, Николай Басков, Скачать, слушать песню, трек, мп3, Анастасия Волочкова, Елка (Елизавета Иванцив), Борис Моисеев, Поети, письменники (писатели), Анита Цой, Нонна Гришаева, Натти (ех - Наталья Пугачева), Андрей Дрофа, Наталь Штурм, Тутта Ларсен, Алена Свиридова

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю