«Мисс Львов» («Міс Львів», «Miss Lviv»)

Володимир Місяйло , 21 октября 2012 в 07:00

Львів готується обрати свою королеву!

Стартує кастинг на участь у щорічному конкурсі краси «Міс Львів-2013». Чотирнадцятку найвродливіших дівчат міста, незабаром, обере зіркове журі на кастингу, що, традиційно, передує грандіозному дійству, - гранд-шоу краси «Міс Львів-2013», яке цьогоріч, вкотре, пройде на сцені Львівської опери.

22 жовтня (понеділок) з 17.00-19.00 в приміщенні кав’ярні Gloria Jean's Coffees (пл. Міцкевича,1), пройде кастинг до найочікуванішої події міста – конкурсу краси Міс Львів-2013 . До участі запрошуються красиві, впевнені в собі, обдаровані та ефектні дівчата, які вірять у свої сили і готові приміряти корону найвродливішої дівчини міста .

«Ми докладаємо усіх зусиль, аби Міс Львів-2013 став найяскравішим конкурсом краси за всю історію його проведення у Львові. Цього року, було прийняте рішення збільшити кількість заходів в рамках гранд-шоу, їх буде більше десяти. Плануємо: кастинг, прес-конференції, презентації, зустріч конкурсанток з владою міста або області, соціальні та благодійні акції, покази, брендові вечірки, та, звісно, яскраве шоу на сцені Львівської опери за участи зірок української та зарубіжної естради. Хочеться організувати грандіозну та масштабну подію!», - підкреслила генеральний директор конкурсу – Валерія Никифорець.

Переможниця конкурсу представлятиме наше місто на конкурсі «Міс Україна-2013», і якщо пощастить, – стане обличчям країни у світовому конкурсі краси.

Довідка: Конкурс краси "Міс Львів " – унікальний проект, який за багаторічну історію свого існування став гордістю і надбанням нашого міста. Головний конкурс краси області став візитною карткою Львівщини, професійним трампліном для реалізації амбітних планів його учасниць, місцем зустрічі культурної, ділової та політичної еліти Львівщини, яскравим та найочікуванішим телевізійним шоу для мешканців нашого регіону.

Переможницею минулого року стала Богдана Примак, яка разом з Наталею Дунич, Міс Львів-2010, представляли наше місто на національному конкурсі краси Міс Україна-2012, де, Наталка Дунич заслужено виборола титул ІІІ Віце-міс України-2012.

Фото звезд и знаменитостей, «неАнгелы», Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Арина Домски, Андрей Кише (Андрій Кіше, Kishe), Конкурс красоты, конкурси краси, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Маша Собко, Фото красивых, интересных людей, Львів (Львов), «Мисс Львов» («Міс Львів», «Miss Lviv»), Валерия Никифорец (Валерія Никифорець), Богдана Примак, Наталка Дунич

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю