Ukrainian Fashion Week UFW Украинская Неделя Моди Український Тиждень Моди

FASHION F*CKTS| Оля Vойцович , 4 марта 2011 в 11:23

Мода на ЄВРО-2012 поширюється...

Генеральний продюсер Українського Тижня Моди Володимир Нечипорук став 19-м членом ексклюзивної групи "Друзів ЄВРО-2012" в Україні, долучившись до кампанії з промоції фіналу європейської першості 2012 року.

Один із найвпливовіших діячів української моди був представлений у своїй новій ролі у Києві під час прес-конференції, що анонсувала проведення 28-го Українського Тижня Моди. Вручаючи диплом Друга ЄВРО, директор турніру в Україні Маркіян Лубківський зазначив, що внесок Українського Тижня Моди є надзвичайно важливим для промоції нашої країни за кордоном, особливо напередодні проведення ЄВРО-2012. "Він допомагає формуванню нового іміджу нашої країни як сучасної європейської держави, котра крокує в ногу зі світом Українського Тижня Моди", - переконаний Маркіян Лубківський.

Володимир Нечипорук у свою чергу наголосив, що мода – це не лише одяг та біжутерія, мода буває на вчинки, технології, інновації. "Я думаю, що мода на футбол – це тренд найближчих кількох сезонів", - наголосив генеральний продюсер Українського Тижня Моди.

Нагадаємо, що в Україні та Польщі визначать по 100 осіб, яких номінують на звання Друзів ЄВРО-2012. Половину з них оберуть серед визначних особистостей країн, а решту вакансій заповнять переможці різноманітних конкурсів.

Фото звезд и знаменитостей, Ирина Данилевская (Ірина Данилевська), Александр Соколовский, Мода, стиль, дизайн, Ukrainian Fashion Week UFW Украинская Неделя Моди Український Тиждень Моди, Владимир Нечипорук

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю