Путешествия с Талой Гончаровой

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 18 мая 2012 в 11:05

Туристична Київщина напередодні Євро-2012: депутат Володимир Бондаренко пригощає борщем, а клуб GolfStream пропонує закинути м'яч

Ми звикли, що подорожі – це обов’язково тривалі переїзди і перельоти. Однак красива природа, цікаві музеї та спортивні розваги можуть бути зовсім поруч і перетворити звичайні вихідні на захопливу відпустку. У цьому я переконалася під час мандрівки Київщиною, відвідавши усього за півтора дні етно-село, гольф-клуб, відпочинковий комплекс у Пущі Водиці та взявши участь у сплаві річкою Десна!

«Українське село» у Бузовій

Першою зупинкою нашої туристичної мандрівки під час 1-го туристичного фестивалю «Київщина туристична-2012» стало «Українське село» (тел.: +38 099 333 07 70, веб.: http://etno-selo.com.ua) у селі Бузова Києво-Святошинського району. Це не просто невеличкий музей під відкритим небом. Це – чудовий приклад того, як історик за освітою та народний депутат за місцем роботи Володимир Бондаренко вирішив не словом, а ділом зробити свій внесок у розвиток рідної культури.

Головною метою створення Етнографічного комплексу "Українське село" стало прагнення відродити любов до свого духовного коріння: віри, народу, держави, культури та побуту. Прийшовши до «Українського села» ви відкриєте свою душу Всесвіту: у храмі Божому відчуєте благодать; побачивши українську стародавню архітектуру, побут та народні ремесла відчуєте себе частинкою могутнього української народу та культури з його віковими традиціями. А через споглядання надзвичайно красивої природи – лісу, квітів, чистоти та охайності, загоритеся бажанням створити подібну красу на тому шматочку землі, який є біля вас.

Пан Володимир, вбраний у вишиванку, не без гордості показує нам своє дітище: на доглянутій території навколо озерця розмістилася новозбудована дерев’яна церква Дмитра Солунського, кілька справжніх хат, перевезених сюди з різних регіонів країни – Полісся, Гуцульщини, Слобожанщини та ін. У хатах всі побутові речі – справжні. А який там всередині особливий запах – мені відразу згадалася бабусина хата в селі…

Поруч – справжні кузня, гончарня, вулики, загін з вівцями і свинками, пташиний двір. В етно-комплесі є можливість пройти майстер-класи з гончарства, ковальства, писанкарства, відсвяткувати важливі для вашої родини події. А які смачні наїдки подають тут до столу! Борщ, гречана каша з м’ясом, мазанка з сала, домашні соління та узвар – дуже смачно і, головне, корисно! Додам, що вхід до комплексу – безкоштовний, огляд хати – 5 грн., майстер-клас – від 40 гривень.

По Житомирській трасі… до Шотландії!

Як потрапити з Київщини до Шотландії – без літака, візи і лише за півгодини? Звичайно, завітавши до гольфклубу «GolfStream» (тел.: +38 067 403 66 41, веб.: http://kievgolfclub.com) у селі Гавронщина Макарівського району. До чого тут Шотландія? Саме її вважають батьківщиною гри в гольф.

Коли я вперше потрапила до «GolfStream», я не повірила, що кілька років на цьому місці були звичайні сільські лани. Настільки красивими і доглянутими виявилися «гольфові» поля та пагорби. Головне, що дизайнеру вдалося поєднати вимоги спорту з органічним природним ландшафтом. Як же все змінюється в нашому світі, подумала я. Адже ще не так давно на цих пагорбах паслися симпатичні корівки, а тепер розташований респектабельний клуб... Повернення до природи – ось, напевне, найактуальніший світовий тренд, до якого приєдналися макарівські гольфісти.

Клуб «GolfStream», у складі якого є 36-лунковий Київський Гольф Клуб з трьома полями, володіє ліцензіями на проведення міжнародних змагань з гольфу. Крім спортивного напряму, «GolfStream», за словами його представників, втілює найкращі уявлення про елітний заміський відпочинок: тут є відкриті та криті тренувальні майданчики для занять гольфом, треки для велосипедних і піших прогулянок, екскурсій на гольф-автомобілі, катання на роликах, майданчики для занять літніми видами спорту і риболовлею. Отже, підсумувала я свої філософські роздуми, у сучасному світі справді все відносно: селяни їдуть до міста, аби заробити грошей, а багаті люди з мегаполісу готові добре заплатити, щоб приїхати на відпочинок до села!

У Пущі

Наступною зупинкою нашого туру став готельний комплекс «Пуща Лісова» (тел.: +380 44 490 61 08, веб.: www.hotelpanukraine.com). Він розташувався в мальовничому районі Пущі Водиці, усього в 12-ти кілометрах від міста Києва. На території комплексу є красиве природне озеро, невеличкий пляж та сосновий бір, який дарує міському жителю кришталеве духмяне повітря.

Гуляючи по «Пущі Лісовій» я подумала, що тут неодмінно сподобалося б нашим гостям з-закордону, особливо з південних країн, адже прекрасні куточки природи завжди приваблюють, а озеро і прохолода соснового бору – те що треба в літню спеку. Отже, якщо ви або ваші друзі є поціновувачами краси рідної землі, надаєте перевагу помірному клімату та не любите тривалих переїздів або перельотів, цей відпочинок саме для вас!

Сплав, сплав, сплав!

І врешті – ми їдемо до Вишгородського району на сплав на човнах та катамаранах (www.terraincognita.info), який так очікує наша журналістська група. Адже це найкращий вид екологічного відпочинку – ви працюєте веслами і спостерігаєте прибережні красоти. Око милують дерева та трави, невеличкі піщані пляжі, куди можна пристати до берега, щоб покупатися.

Наша дружна команда пройшла 10 км – від села Воропаїв до села Вища Дубечня. Річка Десна видалась нам нескладною, от тільки плавати в ній треба обережно через досить сильну течію і невеличкі вири у воді. До слова, вирушаючи на сплав, потурбуйтесь про головний убір та бавовняний одяг, який максимально закриватиме тіло, інакше можна обгоріти.

На березі нас чекав смачний обід – уха, шашлики, свіжі овочі – який люб’язно приготували співробітниці Київського обласного центру розвитку туризму. Тож на завершення, піднявши паперові скляночки з вином, всі відчули – 1-й Туристичний фестиваль «Київщина туристична-2012» відбувся чудово. І ми запрошуємо всіх пройтися по нашому маршруту!

За запрошення до туру дякуємо Київському обласному центру розвитку туризму та Асоціації журналістів "Туристичний прес-клуб України"

Засновник "Українського села" народний депутат Володимир Бондаренко

Засновник "Українського села" народний депутат Володимир Бондаренко
Красивые фото, Путешествия, туризм, Путешествия с Талой Гончаровой, Київщина (Киевщина), Фото красивых, интересных людей, гольф, природа, Володимир Бондаренко

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю