Алена Че , 18 мая 2017 в 16:42

Оксана Цимбаліст: «Слідкуйте за мною на сцені»

Цієї весни вокалістка групи «The Glass», актриса Львівського Драматичного Театру імені Лесі Українки Оксана Цимбаліст взяла участь у телепроекті каналу «1+1» «Голос країни». Сьогодні вона поділиться своїми враженнями від даного шоу, а також розкаже нам про себе.

Оксано, скажіть будь ласка, чи змінилося Ваше творче життя після участі у «Голосі країни»?

Насправді взяти участь у «Голосі країни» мені радили давно, проте я себе у подібних проектах чомусь не бачила. Та одного прекрасного дня отримала запрошення від каналу «1+1». Тоді вже зрозуміла, що це доля. Завдяки «Голосу країни» я відчула й побачила на власні очі, що таке справжнє «зіркове» життя. Над кожним з учасників працюють справжні професіонали: стилісти, візажисти, фотографи, навіть балетмейстри. Серце просто вискакувало з грудей від такого шквалу емоцій.Про виступ на такій великій сцені,та ще й перед мільйонною глядацькою аудиторією і зірковими тренерами можна було тільки мріяти. Атмосфера захоплювала дух. Мигання кольорових вогників та літаючі камери нагадували величезний космічний корабель.Відчуття незабутні.Після проекту моє творче життя кардинально не змінилося. Я продовжую співати у гурті «The Glass»,однак запрошень на різні заходи значно побільшало.

Чи підтримуєте зв’язок зі своїм «зірковим тренером» та учасниками шоу?

З моїм «зірковим» тренером Джамалою у мене склалися непогані відносини. Я дуже поважаю цю людину. Її сильний темперамент та потужна енергетика неймовірно імпонували мені, проте по закінченні проекту наші шляхи розійшлися.Я продовжую тісне спілкування з Галиною Шульгою, учасницею шоу. З самого початку перебування на «Голосі країни», ми пліч-о-пліч йшли разом. Підтримували одна одну до кінця. Сміялися і плакали. Дружба для мене найцінніше. Тому, напевно добре, що разом вибули в «Нокаутах», оскільки подальшої участі у проекті без Галі я просто не уявляла.

Після участі у «Голосі країни» Ви б хотіли і надалі пробувати себе у подібних проектах?

Якщо й пробувати, то лише з моїм The Glass. Самій брати участь вже якось нецікаво. Та й командою веселіше і спокійніше.

Над чим зараз працює група «The Glass»?

Намагаємося працювати над авторським матеріалом. Насправді, це далеко не так легко, як може здаватися збоку. Нещодавно придбала собі контролер-синтезатор. Сподіваюся, він надихатиме мене на написання пісень. Також продовжуємо виконувати кавери у стилі блюз-рок. Як я вже говорила, наша концертна діяльність проходить досить активно. Зараз готуємося до виступу на фестивалі у Польщі, який відбудеться у червні.

А взагалі Вам уже доводилося виступати за межами західної України?

Так. Минулого року ми відкривали фестиваль «Octoderfest»,який проводився у Києві. Отримали масу позитивних емоцій. Сцена нас теж не обділила своїми габаритними розмірами, якісним звуком, ну і звичайно, прийомом публіки.

Як Ваші успіхи у акторській діяльності?

Все чудово. Театру я присвятила 13 років свого життя: 8 років грала у Луцьку, 5- у Львові. Зараз працюю у Львівському Драматичному Театрі імені Лесі Українки. Грати на сцені мені подобається не менше, ніж займатися музикою. Я щаслива, що мій життєвий шлях привів мене саме в театр. Театр-це моє покликання, моє хоббі, мій другий дім. Тому, якби довелося обирати між музикою і театром щось одне, я б не вагаючись, відповіла: «Ніколи»

Які ролі Вам ближче: драматичні чи комедійні?

Знаю, це прозвучить зухвало, але я вважаю себе багатогранною актрисою. Я за свою акторську діяльність зіграла дуже багато ролей. Якщо працювати над собою і розвивати свій внутрішній світ, то можна творити таке, чого сам від себе не очікуєш .Мені подобаються як драматичні ролі, так і комедійні. Пізнаю для себе і пластичний театр. Зараз граю головну роль у виставі Харківського режисера Артема Вусика «Любов», за мотивами твору Лесі Українки «Блакитна троянда». Моя героїня дещо своєрідна. Деякі її риси мені пподібного не грала. У будь- яку роль можна занурюватися все глибше й глибше, відкривати щось нове, аби потім дарувати цю глибину глядачам.

Чи не думали Ви спробувати себе у кіно?

Думала. Навіть після «Голосу країни» поставила собі за мету знятися у хорошому українському фільмі (бажано у фантастичному).

У Вас є хобі?

Так. Це катання на сноуборді. Взимку обов’язково відвідую гори. А ще я дуже люблю малювати. В основному зображую жінок. Нещодавно записалася на курси з метою навчитися правильно вимальовувати риси обличчя.

Які Ви любите книги та фільми?

Дуже люблю детективи. Нещодавно з задоволенням прочитала книгу Джона Вулфа «Маріонетки», переглянула фільм «Мост». Також мені подобається фантастика і фентезі.

Ви спілкуєтеся з прихильниками своєї творчості?

З вдячністю відповідаю на питання стосовно творчості. Про особисте життя не розповідаю, тому слідкуйте за мною на сцені.

The Glass - Can't Keep A Good Man Down

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю