«O.Torvald» («О.Торвальд»)

Кира Лонгова , 18 ноября 2012 в 02:14

O.TORVALD зняли вiдео на пісню «Mr.DJ»!

Рок-група O.TORVALD зняливідеокліп на пісню «Mr.DJ». Цей трек, перевірений на найбільших фестивалях України, був обраний першим синглом з нового третього студійного альбому групи (платівка побачить світ у листопаді цього року).

Зйомки кліпу під керівництвом фронтмена O.TORVALD Жені Галича та режисера Євгена Ножечкіна тривали майже 2 доби на трьох локаціях. У новому відео музиканти більше не грають в чужі ігри: це не солоденькі хлопчики, не легковажні герої та не закохані в депресії. Ви побачите саме той драйвовий O.TORVALD, яким він є на живих виступах.

Окрім учасників групи в кліпі знялося й 20 спокусливих, готових на все, дівчат. Неймовірно дика дівоча вечірка, нетрадиційний секс, боксерський ринг, багато алкоголю та крові - все це поєднається в новому кліпі рокерів. Головне питання відео – «Чому Каріна не бере слухавку?», відповідь на нього ви зможете дізнатися лише переглянувши ролик, якому вже, до речі, світить доля забороненого на ТВ.

Фото звезд и знаменитостей, Съемки клипа, «O.Torvald» («О.Торвальд»), Фото красивых, интересных людей, кадр (из фильма, видео, клипа, телепередачи), Евгений Ножечкин

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю