Мия (Марічка Крумшин, Мія)

Смотрите также: KARPARATION

KARPARATION , 22 февраля 2012 в 14:08

Співачка МІЯ: «Мій пріоритет - якісна музика»

Співачка МІЯ стрімко увірвалась у середовище шоу-бізу і так само стрімко підкорила слухачів своїм розкішним вокалом. МІЯ виконує пісні як українською мовою, так і англійською, російською. Її спів та виконавчі можливості, вишуканий романтичний репертуар не залишають байдужим жодного слухача. Коло шанувальників її таланту постійно зростає. Саме тому сьогодні наша розмова про кохання та музику зі співачкою, добре відомою слухачам як МІЯ.

– МІЯ, Ваші пісні такі емоційні. А як Ви особисто відноситесь до кохання, яке місце у Вашому житті посідає кохання?

– Вважаю, що світле почуття кохання має бути єдиним у житті. І щасливі ті, кому вдалося зустріти справжнє кохання. Але, на мою думку, не варто займатися його пошуками – це почуття виникає у душі спонтанно. Тому сьогодні для мене на першому місці – моя робота, мій творчий розвиток. Скажу відверто: у мене є прихильники, яким я симпатизую, і які симпатизують мені. Мені, як дівчині, звичайно, це приємно. Але шлях до мого серця є тернистим . Можливо, саме тому моє серце є поки що вільним. До того ж, як і в кожної творчої людини, левову частку мого життя займає музика та моя любов до музики.

– Яким пісням Ви надаєте перевагу у своєму репертуарі? Яка пісня є, можливо, Вашою візитівкою ?

– Я виросла на хорошій музиці. Свого часу я займалася з відомим вокалістом Лесею Селітрою, яка вклала в мене дух справжньої музики. Тому мій ранок, зазвичай, розпочинається з горнятка хоро-шої кави та класики, джазу. Я прагну бути виконавцею, яка співає пісні голосові, вокальні, які, на додачу, ще й несуть смислове навантаження, заряджають слухачів емоціями та силою. Хочу бути виконави-цею, яка несе силу навіть у ліриці. Мені, як і багатьом артистам «KARPARATION», пишуть чудові пісні Наталка Карпа, Оля Войцович, Євген Карвацький, а також Gvozdini та моя подруга Марго. Але своєю візитівкою я, безумовно, вважаю пісню «Розпач», яка за кілька місяців завоювала ефіри багатьох рейтингових станцій. У колі моїх шанувальників вона більш відома, як «А в серці біль». На цю пісню було знято відео, яке стало вдалим дебютом.

– Ваша співоча кар’єра так стрімко розпочалася. Яким був її початок?

– Співаю давно. Але справжнім почат-ком своєї кар’єри вважаю, все-таки, «Євробачення-2010», фіналісткою якого я ста-ла торік з україномовною піснею «Вона», дещо неформатною для такого конкурсу, як виявилось згодом. Але у фіналі до мене підходили Ігор Ліхута та ведучий Савік Шустер, які були у щирому захопленні. Це надихало! А ще після «Євробачення» мій записник збагатився багатьма контактами. Та ті люди, які підтримують мене і донині, це, передусім, - колектив «KARPARATION».

– І, традиційно, про плани на майбутнє.

– Безперечно, це новий кліп та завершення роботи над дебютним альбомом. Хоча зараз панує період синглів. Тому в пошуку нової пісні, яка так само завоювала б увагу слухачів, як і «Розпач». У найближчих планах – сольний акустич-ний концерт, який відбудеться навесні, і підготовкою якого займаюся майже рік. Я виконаю як кавери на світові хіти, так і акустичні версії моїх пісень. Акомпанувати мені запросила дуже талановитого піаніста Григорія Скалозубова. А місцем про-ведення концерту, ми обрали піано-бар з вишуканими інтер’єрами фешенебельного готелю «Nobilis». Сподіваюсь, цей концерт стане доволі помітною подією у мистецькому житті Львова.

– Що ж, тоді щиро побажаю Вам успіхів та нових цікавих пісень!

Розмовляла Ірина ВАНЧОСОВИЧ

ДОСЬЄ:

МІЯ (Марія Крумшин) – українська співачка.

Народилася: у Латвії, м. Даугавпілс, у родині священика.

Місце проживання: Львів (ще маленькою переїхала до Львова).

Навчання: у 2004 році закінчила музичну школу за класом бандури;

далі - Львівський національний уні-верситет ім.. Івана Франка (юридич-ний факультет); з 2003 року займалася вокалом з відомим вокалістом Лесею Селітрою.

Творча діяльність: з 2008 року є співачкою продюсерського центру «KARPARATION» (співпродюсерами якого є Ярослав Степаник та Наталка Карпа); у травні 2011 в ефірах з’явилася дебютна відео-робота на пісню «Розпач» (автори: Олеся Садова та Наталка Карпа, режисери: Тарас Дронь та Володимир Щурко)

Конкурси: брала участь в бага-тьох фестивалях та конкурсах - стала володаркою Ґран-прі на фестивалі «Кришталеві грона», здобувала перші місця на фестивалях «Цвіт папороті», «На крилах дитинства», «Володимир»; брала участь у фіналі відбіркового конкурсу «Євробачення-2010» з піснею «Вона» (автор: Назар Савко)

Захоплення: співачка, окрім всього, що пов'язане з музикою, полюбляє багато читати.

Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Скачать, слушать песню, трек, мп3, Биография, Наталка Карпа, Оля Войцович, Мия (Марічка Крумшин, Мія), Постер (плакат, обложка), интервью, KARPARATION

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю