Фестиваль «Червона Рута»

Руслан Павленко , 30 января 2012 в 20:29

Стартує відбірковий етап фестивалю «Червона Рута»

Всеукраїнський фестиваль «Червона рута», що відкрив цілу плеяду молодих талановитих виконавців, скоро знову помандрує на пошуки нових імен і пісень.

Упродовж 2012 року з березня по грудень пройдуть 27 відбіркових конкурсів фестивалю в усіх обласних центрах та АР Крим. У них візьмуть участь понад 5000 осіб – це близько 3000 гуртів і солістів. Переможці регіональних конкурсів дістануть право виступати у фіналі фестивалю 2013 року.

Мета відбіркових турів – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в сільській місцевості. Відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

XІІІ Всеукраїнський фестиваль «Червона рута» відбудеться у 2012-2013 роках. Він передбачатиме два етапи – відбірковий і фінальний.

Нагадаємо, що фестиваль є некомерційним і має культурно-просвітницький характер. Участь у конкурсах «Червоної рути» не потребує від учасників жодних вступних внесків та інструментальної фонограми (виконавці можуть співати акапельно), що робить фестиваль доступним для всіх молодих співаків. Вхід для глядачів безкоштовний.

Одним із головних інформаційних партнерів «Червоної рути» є Перший Національний.

Перший Національний, що має соціальну спрямованість, здійснюватиме інформаційну підтримку фестивалю. Саме на державному каналі телеглядачі зможуть подивитись проведення і відбіркових конкурсів, і фінального шоу XІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута».

Хочете першими почути імена нових зірок на небосхилі українського шоу-бізнесу? Не пропустіть відбіркові конкурси фестивалю «Червона рута» на Першому Національному!

Конкурсы, соревнования, награды, Анонси, афіша, запрошення, Фестиваль «Червона Рута», Кастинг, отбор, прослушивание, «Первый национальный телеканал» (Перший національний), вокальный, песенный, музыкальный конкурс

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю