Дилан О'Брайен (Dylan O`Brien)

Вадим Слобожанский , 27 мая 2015 в 15:49

Став відомим перший трейлер другої частини саги «Той, що біжить лабіринтом»

У новій частині епічної саги «Той, що біжить лабіринтом» Томас (Ділан О’Брайєн) та його друзі Глейдери витримують найважчі досі випробування, розгадуючи таємницю містичної й потужної організації, відомої як ПЕКЛО. Дорогою вони потрапляють до безлюдної пустелі, всіяної неймовірними перешкодами. Об’єднавшись з винищувачами, Глейдери стають на бій з набагато переважаючими силами ПЕКЛА й розкривають шокуючі плани організації.

 Режисер Уес Болл розповідає про новий фільм із саги «Той, що біжить лабіринтом»: «Для мене ця історія виглядає так: вони вийшли з лабіринту, але досі почуваються загубленими. Не знають, що робити далі. Йдеться не про те, аби врятувати світ, а як знайти свою дорогу у ньому і що означає твоє існування для цього світу.»

«Найкрутішим у цьому фільмі є постійне відчуття загадковості, - додає продюсер Вік Годфрі. – Герої не пам’ятають, хто вони такі і звідки взялися. Розгадування цієї таємниці триває протягом усього фільму.»

Ділан О’Брайєн, виконавець ролі «Томаса», відзначає: «Суть у тому, що це – цілком новий світ. Не просто Лабіринт та Грівери, розгадування однієї таємниці чи вирішення однієї проблеми. Герої заблукали, але вони не обмежені тим самим простором, що у першому фільмі. І надалі тримаються одне одного, бо вірять, що лише разом зможуть вижити. Ви побачите, що сталося із цим світом і чому герої потрапили до того лабіринту, а також що в них є такого, чого прагнуть усі люди».

У кіно з 17 вересня 2015 року

Режисер: Уес Болл

Продюсери: Еллен Голдсміт-Вейн, Вік Годфрі, Марті Бауен, Лі Столлман

У ролях: Ділан О’Брайєн, Томас Сенгстер, Кая Скоделаріо, Кі Хонг Лі, Джанкарло Еспозіто

Жанр: фантастика, пригоди, трилер

Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Кинопремьеры, новые фильмы, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Постер (плакат, обложка), Дилан О'Брайен (Dylan O`Brien)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю