Фото звезд и знаменитостей

PODOLSKAYA© , 18 февраля 2011 в 09:41

ТМ OREANDA обрала кращий карнавальний костюм та маску П’ятої Ювілейної КАРНАВАЛІЇ

12 лютого цього року на Центральному залізничному вокзалі міста Києва була розгорнута справжня червона доріжка, якою до Блакитної зали вокзалу прямували понад тисячу відомих та впливових гостей у вишуканих костюмах та масках.  Казковий ретро-потяг наче переніс їх у чарівну подорож на п’яту ювілейну «Карнавалію». Всього за один вечір гості та представники ЗМІ мали змогу відвідати 9 абсолютно різних та самобутніх карнавалів: Віденський Бал-Редут, Фантазійне Стрітення, Французьке кабаре, Пристрасний Аргентинський Карнавал, Таємничий Китай, Індійський Карнавал «Голлі», Шаленство Бразилії, Ново-Орлеанський Марді-Гра та феєричний Венеціанський Карнавал.

Протягом вечора вишукану публіку розважали: Клоунський Синдикат «Арт-обстріл», Національний Президентський оркестр, шоу-балет «Вамп» Влада Тодуа, Джамала, дует «Анна-Марія» (переможці програми «Шанс»), Сніжана Єгорова та Антон Мухарський та інші.

Керували маскарадним дійством: Ольга Сумська, Тетяна Гончарова, Марися Горобець, dj Паша та Григорій Герман.

Серед гостей були помічені: співачки Ірина Білик та Катерина Бужинська, легендарний танцівник Григорій Чапкіс, видавець Іван Малкович, дизайнерка Оксана Караванська, Марія Манюк, скульптор Олег Пінчук та інші не менш цікаві особистості.

Зазвичай на будь-якому карнавалі обирають, у кого з гостей найкращий, найяскравіший та найбільш вражаючий карнавальний костюм. На «Карнавалії 2011» це зробила ТМ Oreanda.

Так було визначено троє переможців у номінації: «Найкраща маска «Карнавалії 2011», які отримали в подарунок від ТМ Oreanda вишукані напої.

Серед розмаїття яскравого та витонченого вбрання було важко визначити «Найкращий костюм «Карнавалії 2011». І все ж таки трійця найкращих була визначена і також отримала заслужену нагороду від ТМ Oreanda.

Окремо слід зазначити, що мета благодійного Балу-маскараду «Карнавалія» - це не просто провести розважальний захід для політиків, бізнесменів та української еліти, а уособити у собі доброчинність та благодійність. Для досягнення цієї шляхетної мети було проведено лотерею та благодійний аукціон, на якому було продано 11 лотів.

Кошти, отримані від лотереї та аукціону, підуть на придбання обладнання для медичних закладів України та благодійну освітню справу, завдяки чому безліч шкіл, інтернатів і бібліотек різних міст України отримають тисячі примірників книжок художньої та загальноосвітньої літератури.

ТМ OREANDA також підтримала цю благодійну справу і, на знак пошани та визнання, подарувала засновникам «Карнавалії» Тетяні та Юрію Логуш п’ятилітрову пляшку ексклюзивного шампанського «На честь 5 річниці балу «Карнавалія». Вручаючи подарунок, пресс-секретар ТМ OREANDA Альона Кобозєва зауважила, що ТМ OREANDA буде і в подальшому всіляко підтримувати «Карнавалію», яка має таку шляхетну і благодійну мету.     

Фото звезд и знаменитостей, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Ольга Сумская (Ольга Сумська-Борисюк), Татьяна Логуш, Юрий Логуш

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю