Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Ольга Єрмак , 3 июня 2013 в 11:29

ТНМК, С.К.А.Й та Сергій Кузін зіграють на відкритті музичного магазину «РеалМюзік»

 15 червня на Подолі з'явиться новий магазин мережі «РеалМюзік». На відкритті музичного раю на Хорива 25 виступлять зірки ТНМК, С.К.А.Й та Сергій Кузін, пройде автограф-сесія з артистами, розіграші цінних призів та буде діяти знижка 10% на всі товари.

Сьогодні «РеалМюзик» − ексклюзивний представник в Україні більше 70 всесвітньо відомих виробників звукового та світлового обладнання: топових брендів Allen Heath, Beyerdynamic, Denon DJ, Digico, Electro-Harmonix, Gallien-Krueger, Kurzweil, Nord, Paiste, Pearl, TCElectronic, Vestax, Washburn, Zoom і багатьох інших. Затишний магазин на Подолі стане частиною розвинутої мережі з 50 регіональних представництв у всіх обласних центрах і містах України, в тому числі у Києві, Одесі та Донецьку.

Там буде все – музичні інструменти, HiFi, про-аудіо обладнання для живого звуку для будь-якого покупця і бюджету, професіоналів і початківців. Новий «РеалМюзік» облаштований кімнатою прослуховування, де можна буде детально ознайомитися з роботою устаткування, не тільки подивитися, а й протестувати, оцінити звучання інструментів на повній гучності. При цьому завжди поруч буде консультація професіоналів, які допоможуть швидко знайти саме той товар, який потрібен, уважно підібрати відповідно до потреб і бюджету. Асортимент буде широким, атмосфера дружньою. У 3-х хвилинах від метро Контрактова, творчого центру міста, буде все необхідне для музиканта, якість і гарантія офіційної продукції та сервісна підтримка.

У планах – майстер-класи, автограф-сесії, творчі зустрічі, презентації нових інструментів, різні освітні заходи та акції для найширшого кола відвідувачів. Все це у новому «РеалМюзік» на Подолі – магазині найбільшого в Україні імпортера музичних інструментів, професійного звукового, студійного та світлового обладнання від світових виробників.

Відкриття музичного магазину «РеалМюзік» 15 червня:

Час: 12:00 | Адреса: м. Контрактова, вул. Хорива 25

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю