Бойові мистецтва

Танякот , 5 апреля 2011 в 08:09

У Києві жорстоко побили молдавського чемпіона з кікбоксингу (відео)

Нокатуом вилетів з рингу чемпіон Молдови з кікбоксингу, призер Чемпіонату Молдови з вільної боротьби Влад Чербаджи. Яскраво розгромив свого супернирка в двобої Міжнародного клубного Гран-Прі "М-1 Україна", який зараз проходить у столичному МВЦ "АККО Інтернешнл", чемпіон світу з кік-джитсу, чемпіон України з кікбоксингу Сергій Адамчук.

На 4 хвилині 49 секунді яскравим нокаутом завершився захоплюючий поєдинок між українським чемпіоном з кікбоксингу та кік-джитсу Сергієм Адамчуком та молдавським чемпіоном з вільної боротьби та кікбоксингу Владом Чербаджи. Поразкою останнього двобій нещодавно в рамках Міжнародного клубного Гран-Прі "М-1 Україна".

Поєдинок між чемпіонами з України та Молдови змусив неодноразово підніматися та гучно скандувати імена своїх улюбленців. Більше чотирьох хвилин перехопленого подиху та незабутніх емоцій - таке видовище доступне не щодня. цей поєдинок став одним із найяскравіших сьогоднішнього міжнародного турніру. Загалом же бійці з найрізноманітніших єдиноборств зійшлтися на рингу сьогодні в п'ятнадцяти поєдинках. Видовищне бійцівське шоу влаштувала "Ліга змішаних єдиноборств М1-Україна". 

Двобій чемпіона Молдови з кікбоксингу Влада Чербаджи і чемпіона світу з кік-джитсу, чемпіона України з кікбоксингу Сергія Адамчука

Смотреть, скачать клип, видео, спорт, спортсмени, Бойові мистецтва, Сергій Адамчук

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю