Лія СІН (LIJA SIN)

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 4 декабря 2012 в 15:42

Українська дизайнерка Лія СІН (LIJA SIN) одягне жінок у квітучі дерева

Зараз, коли за вікном іде пухнастий білий сніг, а до весни ще так далеко, я згадала про одну цікаву модну колекцію, сповнену ніжного пробудження. На останньому Українському тижні моди (Ukrainian Fashion Week) дизайнерка із Запоріжжя Лія СІН представила колекцію "Printemps", натхнення на створення якої прийшло з довкілля, а саме – від квітучих дерева та тендітних білих квітів. Жіночні сукні з шовку, мережива і трикотажу виконано у ніжно-зелених, бежевих, білих кольорах.

В інтерв’ю нашому виданню Лія розповіла, що створений нею бренд ще зовсім молодий: «Моє творче ательє «LIJA SIN» було відкрите у липні 2011 року у м. Запоріжжі. Але життя вже давно пов`язане зі створенням одягу – з самого дитинства. Коли я була маленькою, відсутність гарного одягу мене не пригнічувала, а навпаки, пробуджувала цікавість. Я брала старі мамині речі і з задоволенням їх перешивала. З 8-ми років я нікому не довіряла прасувати своє вбрання – мені здавалось, що випадково неправильно запрасовані складочки усе зіпсують. Тепер у мене власне ательє, і я вже чотири рази представила різні колекції в рідному Запоріжжі та за його межами».

Від себе додам – сукні Лії мені подобаються, адже вони дуже ніжні та жіночні. А цього, погодьтесь, так не вистачає в часи фемінізму!

Фото - з сайту fashionweek.ua

Мода, стиль, дизайн, Ukrainian Fashion Week UFW Украинская Неделя Моди Український Тиждень Моди, Коллекция, линия одежды, Показ мод, дефиле, Запорожье, Фото красивых, интересных людей, Лія СІН (LIJA SIN)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю