Компания "Квартал-Концерт" , 8 мая 2015 в 00:45

Українсько-європейське свято пісні від Катерини Бужинської «Україна - це ми»

 Багато що довелося пережити Україні останніми роками, але ці події змінили наше життя, змінили кожного із нас, змінили на краще. Як ніколи ми згуртувалися та обрали свою подальшу долю на користь Європейського майбутнього. Деякі країни не можуть так легко змиритися із нашим вибором, але ми в праві самі змінювати власну країну, бути творцями своєї долі та вершити майбутнє нащадків. Не легкі часи тривають, але ми свято віримо, що все минеться, як страшний сон, що розвидниться небо над Україною та Європою, що зійде сонце надії, проміння якого проллє світло та розтопить серця, що настане новий день і вітер змін перегорне чорну сторінку нашої історії і якнайскоріше все минеться.

Усім серцем хвилюється за майбутнє своєї країни та народу Заслужена артистка України Катерина Бужинська, проявляє активну громадянську позицію, займається творчістю та благодійністю. У сучасній боротьбі за краще майбутнє співачка обрала своєю зброєю засоби мистецтва, бо впевнена, що мова музики та пісні об’єднує нації!

Багато пісень артистки присвячені рідній Україні та героїчному минулому. Катерина є берегинею та носієм української пісні. Її пісні є народними хітами, багато людей їх впізнають із перших нот, а творчість вже стала невід’ємною частиною української культури. Важко уявити державне свято, у якому Бужинська не взяла б участь.

У травні Катерина гастролюватиме країнами Європи під гаслами, які закликають українців по усьому світові об’єднуватися та підтримувати одне одного. Українська родина дуже велика, мільйони наших братів та сестер розкидала доля по різним куткам планети… Артистка має намір згуртувати українську діаспору, бо вірить - де б ми не проживали: у Києві, Одесі, у будь-якому іншому місті чи селі, в окупованому Криму, у зоні АТО чи то за кордоном, тільки разом ми сила. Лише у єдності може існувати наша держава. Ми - українці, а Україна – це ми! Ми Боголюбивий народ. Наша нація прагне миру! Ми бажаємо щастя кожній живій душі на планеті!

Болгарія, Угорщина, Австрія, Чехія, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща та Україна матимуть змогу побачити феєричну шоу-програму «Україна – це ми!». Катерина влаштує справжнє свято української пісні для співвітчизників та гостей, які завітають на концерт.

Тур проходитиме під назвою «Українці в Європі» за підтримки Європейського культурного фонду і покликаний популяризувати Україну у світі. За словами Катерини, вхід на концерти буде безкоштовний, але є велике прохання приходити у вишиванках та з патріотичною українською символікою, що зробить свято ще масштабнішим та яскравішим. В рамках туру кожен із вас може долучитися до благодійності та внести допомогу у міру власних можливостей, яка буде адресована дітям під час заключного концерту у Львові, батьки яких ніколи вже не зможуть пригорнути їх. Кожна копійка від щирого серця стане маленькою краплиною великої доброї справи.

Нагадуємо, раніше Катерина Бужинська разом із своїм чоловіком Дімітаром Стойчевим та за підтримки екс-прем’єр-міністра Болгарії Пламеня Орішарського організували відпочинок для дітей-сиріт Героїв Небесної Сотні у цій країні. Потім влаштувала концерт для поранених захисників в Ірпінському військовому госпіталі. А для підняття сили українського патріотичного духу та мужності Катерина написала пісню «Ти солдат України», яку присвятила захисникам української землі.

Україна нам дана Богом та дісталася у спадок від наших батьків, дідів і національних Героїв. Наша свята земля, окроплена кров’ю героїчного козацького роду! Це наше місце під сонцем!

Катерина Бужинська запрошує співвітчизників і усіх, хто прихильний серцем до України долучитися до ідеї національної єдності та відвідати концерти у вашому місті!

Графік туру:10 травня — Болгарія, м.Софія, початок концерту о 18.00 в НДК зала 11 (КІНО ЛЮМ’ЄР), адреса: вул. Баба Нєдєля, 1

12 травня — Угорщина, м.Будапешт,початок концерту о 18.00 DunaPalota , адреса:1051 Budapest, Zrínyiu. 5.

13 травня — Австрія, м.Відень, початок концерту о 19.00 Veranstaltungszentrum Praterstern, адреса: Wien,1020, Praterstern 1

14 травня — Чехія, м.Прага, початок концерту о 19.00 Kongresový sál Hotel Olšanka, за адресою: Táboritská, 1000/23 130 00 Praha, Žižkov

15 травня — Німеччина, м.Мюнхен, початок концерту о 19.00 Український культурний центр, за адресою: Anton-Fingerle-Bildungszentrum Schlierseestr. 47 81539 München Organisator je «UKRAINA-Gesellschaft e.V. Münchens

16 травня — Італія, м.Мілан, початок концерту о 17.00 Teatro «II Centro», за адресою: Via della Conciliazione, 17 20832 Desio (MB)

17 травня — Італія, м.Рим, початок концерту о 17.00 Auditorium del Massimo 17 Maggio-ore 17 Via, адреса: Massimiliano Massimo,1

20 травня — Іспанія, м.Барселона, початок концерту о 20.00 Orfeó Gracienc, адреса: Astúries,83 Gràcia-Barcelona 08024

24 травня — Польща, м.Варшава, початок концерту о 18.00 Ukraiński Świat , адреса: Ul.Nowy Swiat 63, Warszawa, Polska

26 травня — Україна, м.Львів, Львівський національний академічний театр опери та балету ім.Соломії Крушельницької, адреса: проспект Свободи, 28

Заслужена артистка України Катерина Бужинська

Заслужена артистка України Катерина Бужинська

Заслужена артистка України Катерина Бужинська

Заслужена артистка України Катерина Бужинська

Заслужена артистка України Катерина Бужинська

Заслужена артистка України Катерина Бужинська

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю