OV , 5 июня 2012 в 16:04

Відомі жінки на підборах покажуть клас у гольфі!

6 червня 2012 року о 16-й годині відбудеться щорічний міжнародний світський жіночий гольф-турнір. Найвідоміші красуні України покажуть, як треба грати у «Гольф на Шпильках».

Щороку у гольф-турнірах беруть участь відомі світські левиці. Учасницями минулорічних змагань були: телеведучі Ольга Сумська, Руслана Писанка, Інна Цимбалюк, Лідія Таран, Тетяна Піскарьова, співачки Гайтана, Ольга Полякова, Євгенія Власова, Маша Фокіна, Влада Литовченко, Аня та Альбіна Завальські, Тоня Матвієнко, Міла Нітіч та інші.

Цього року учасниці будуть не менш відомі. До участі у п’ятому міжнародному турнірі «Гольф на шпильках» запрошені: співачки Джамала, Ані Лорак, Аlyosha, Світлана Лобода, Наталка Карпа, Еріка, Бучинська Наталя, гурт Алібі, відома рестораторка Віола Кім, депутати ВРУ та інші.

Зіркові гравці будуть поділені на команди, які змагатимуться за перше місце. А також будуть визначені переможці у номінаціях «Найдальший удар» та «Найвлучніший удар», а приз глядацьких симпатій отримає найстильніша учасниця. У прекрасної статі є чудова можливість вигуляти свої оригінальні підбори та окрім компліментів отримати унікальні призи від спонсорів турніру.

Організатори турніру – Гольф Центр Київ та агенство S.A.L.-Show.

Спонсорами заходу «Гольф на Шпильках» виступили: компанія ювілерних виробів FREY WILLE, компанія «Leica», салон домашнього текстилю Linens, індивідуальна косметика I.C.Lab, а також IMAGE STUDIO «ЧАРОДІЙКИ».

Акредитація обов’язкова.

Заявки на акредитацію приймаються до 6 червня 12-00 на пошту julietg@i.ua, або за тел 097 942-05-04

Конкурсы, соревнования, награды, Звезды отдыхают, Анонси, афіша, запрошення, спорт, спортсмени, гольф

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю