Sergio Gukero , 10 ноября 2010 в 08:13

Відзнято новий кліп Надії Гураль

Завершилась робота над новим відео співачки Надії Гураль на пісню „Село моє”. Пісню для відеороботи обрала не випадково – каже Надія – адже „Село моє” вже стала справжнім народним хітом.

Зйомки відбувалися протягом 2-х днів в Шевченківському Гаю у Львові. Це місце справді схоже краєвидами на давнє українське село: будиночки з солом`яними стріхами, дерев`яні плоти, мальовничі галявини. Кліп не є безсюжетним, як поширено останнім часом у створені музичних відео, – в ньому присутній зміст і навідь свої герої. Для цього залучена досить немала кількість людей. Це кілька старших жіночок, майже бабусь, які так нагадують наших матерів, що завжди чекають нашого приїзду, також діти – у кожному селі можна побачити таких непосидющих, переповнених енергією. А ще у кадрі ви неодноразово побачите дівчат-україночок з шоу-балету „Beauty Style”.

Сценарій – спільний задум співачки та знімальної групи – розказує нам про те, що як би нас не міняло життя, куди б не закинула доля, ми всеодно повертаємось до рідного дому.

За словами Надії, для неї pобота на знімальному майданчику виявилась досить непростою: доводилось і ходити босоніж по кам`янистій дорозі, і тривалий час лежати на холодній землі, проте, завдяки режисеру Олександру Сюткіну та колективу знімальної групи, зйомки пройшли дуже вдало і залишили лише позитивні враження. 

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Смотреть, скачать клип, видео, Надія Гураль
Загрузка...
Интер - программа на неделю