Yellow clutch , 4 декабря 2021 в 20:23

Зменшення викидів на третину, модернізація виробництв та 26 мільйонів гривень на благодійність – «Фармак» опублікував звіт зі сталого розвитку

 

Нещодавно фармацевтична компанія «Фармак» опублікувала звіт зі сталого розвитку за результатами 2020 року. У ньому подано ключові показники діяльності компанії, інформацію про соціальні проєкти та вплив на екологію. Звіт — це один з інструментів для компанії, що показує її відкритість і прозорість перед усіма зацікавленими сторонами.

Звітний період через пандемію коронавірусу став суттєвим викликом для бізнесу. Втім, «Фармак» вдалось оперативно адаптуватись та продовжувати інтегрувати стандарти сталого розвитку в бізнес-процеси.

«Для нашої компанії це вже другий звіт зі сталого розвитку. Завдяки цьому документу ми можемо подивитися на себе зі сторони та проаналізувати, чого вдалося досягти за звітний рік і як змінилася компанія. Сподіваюся, цей звіт надасть вичерпну і зрозумілу інформацію про нашу нефінансову діяльність усім зацікавленим особам та забезпечить необхідний рівень прозорості компанії», – коментує Володимир Костюк, виконавчий директор «Фармак».

Ключові результати діяльності компанії

- «Фармак» розпочав експортувати свою продукцію на ринки Ізраїлю, Мексики, Італії, Чехії, Данії, Франції, Колумбії, Сінгапуру. Загалом компанія постачає продукцію більш як у 30 країн світу.

- В компанії було відкрито нову лінію з виробництва стерильних рідких лікарських засобів, впроваджено у промислове виробництво 21 новий продукт та розроблено якісну тест-систему для виявлення коронавірусу SARS-CoV-2 і його новітніх варіантів.

- Сума сплачених податків за звітний рік становила 712,1 мільйона гривень.

Соціальні проєкти

- Було впроваджено програму страхування «СТОП.КОРОНАВІРУС» для всіх працівників компанії.

- Сума благодійної допомоги від Фонду Родини Жебрівських становила 26 мільйонів гривень. З них 10 мільйонів гривень витрачено на боротьбу із Covid-19.

- Компанія підписала меморандум про співпрацю із Шосткинською ОТГ задля системної підтримки громади.

Вплив на екологію

- Компанія продовжила модернізацію виробничих потужностей. Інвестиції в модернізацію та екологізацію виробництва становили 1,3 мільярда гривень.

- Компанії вдалось на 33% зменшити викиди в атмосферу порівняно з 2019 роком.

- Споживання природного газу вдалося скоротити на 13%.

Сьогодні працівники, споживачі та інші стейкхолдери вимагають від компанії бути соціально відповідальною. Вести бізнес етично, турбуватися про екологію, долучатися до благодійних ініціатив та до вирішення глобальних викликів. Саме у звіті зі сталого розвитку можна знайти інформацію про дії компанії в цьому напрямі.

Ознайомитись детальніше з результатами діяльності «Фармак» можна за посиланням.

Загрузка...
Интер - программа на неделю